PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399264}

Czysta krew

True Blood
7,4 74 033
oceny
7,4 10 1 74033
6,3 6
ocen krytyków
Czysta krew
powrót do forum serialu Czysta krew

Eric Northman

ocenił(a) serial na 8

Czy ktoś z was czytał wszystkie książki i wie jakie losy podzielił Eric właśnie w nich?

Patrick_

Ja nie przeczytałam tylko 14 tomu "After Dead: What Came Next in the World of Sookie Stackhouse", ale cała historia kończy się w 13-stym i wszystkie wątki się rozwiązują, więc nie wiem, co mogłoby być w tym 14-tym. W każdym razie książka niewiele ma wspólnego z serialem, chociaż nie obejrzałam wszystkich sezonów, ale ktoś mi pokrótce opowiedział.

ocenił(a) serial na 8
i_Xa

A w książkach co się stało z postacią? Ktoś go zabił? Odszedł?

Patrick_

Odszedł od Sookie w ostatnim tomie, bo ona wybrała Sama. Ale to było trochę bardziej skomplikowane, bo Eric miał tam jakieś zobowiązania wobec wyżej postawionych wampirów, chyba był zmuszony poślubić jakąś wampirzycę. Nie pamiętam dokładnie, bo dawno już czytałam, ale coś w tym guście. Sookie miała jakiś wróżkowy artefakt, którego mogła tylko raz użyć na dowolne życzenie i Eric prosił, aby go uwolniła z tych zobowiązań, żeby mogli być dalej razem, jednak wtedy zdarzył się wypadek, Sam został śmiertelnie ranny i Sookie zużyła artefakt aby ocalić mu życie. No i wtedy Eric odszedł a ona została z Samem.

ocenił(a) serial na 8
i_Xa

To ciekawie się zrobiło. Dziękuje za informację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones