PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693872}

Clarence

5,7 646
ocen
5,7 10 1 646
Clarence
powrót do forum serialu Clarence

Obejrzałam jak dotąd kilka odcinków, ale cały czas mi się nasuwa jedno pytanie. Czy Clarence nie jest po prostu dzieckiem lekko upośledzonym? Jego optymizm, naiwność i upór może wynika z choroby. Nawet sam jego wygląd trochę przychyla się do tej teorii. Co sądzicie?

Likaha

Jasne , że jest upośledzony. Tak samo jego koledzy. Serial się z chorych nabija i jeszcze pokazują to jako tępą cechę osobowości.

ocenił(a) serial na 2
Likaha

Chyba każdy to zauważa. A przynajmniej dorosły ;) Ciekawe czy jest jakaś bardziej oficjalne wytłumaczenie, opis, teoria na temat kreskówki..

użytkownik usunięty
Likaha

Clarence jest dosyć inteligentym dzieckiem, jednak pewnie cierpi na zespół Downa, Sumo jest generalnie zdrowy psychicznie, ale bieda i patologia w rodzinie, uczyniły go takim psycholem jakim teraz jest. A Jeff cierpi zarówno na mizofonię, jak i Aspergera! Innego wytłumaczenie, nie ma!

Podaj mi proszę kilka powodów, skąd ci przyszło do głowy to, że Jeff cierpi na zespół Aspergera!

użytkownik usunięty
Michal_Dunski

Obejrzyj teorię od Fuzionka "Czy Dexter cierpi na zespół Aspergera?" Tam jest wszystko wyjaśnione: co to za choroba itp. Co prawda mówimy o Jeffie, nie Dexterze, ale łączą ich dziwne, podobne zachowania.

Likaha

W odcinku 22 ujawniono że ma autyzm.
Nie sorka, ujawnili że twórcy co robili ten serial mają autyzm.
Ktoś ogląda ten chłam?

użytkownik usunięty
WujekKoszar

Najgorsze jest to, że takie osoby jak ty są dumne z takich okropnych, obraźliwych wpisów...

Miałem jakieś 16 lat jak to pisałem, szkoda że nie mogę swoich komentarzy usunąć

użytkownik usunięty
WujekKoszar

To wiele wyjaśnia! Fakt, że pod tym względem strona nie działa dobrze, bo można usunąć konto (jak ja kiedyś), ale komentarzy już nie...

co gorsza nawet edytować tekstu nie mogę bo limit 5 minut

użytkownik usunięty
Likaha

Clarence LEKKO upośledzony??? Chyba raczej upośledzony całkowicie!

Albo po prostu jest dzieckiem. Serial idealizuje przecież dzieciństwo, beztroskę i optymizm. W pewnym wieku jest się już chyba jest po prostu takim pesymistą, że posądza się lekko głupkowatego Clarensa o niezrównoważenie. :P Mi się w każdym razie wydaje, że Clarence ma takie cechy, żeby pokazać, że czasem fajnie jest przestać się wszystkim martwić. :) Gdyby każdy, kto robi pozytywne kreskówki był ironiczny, to strasznie by smutno było na świecie!

użytkownik usunięty
Xuehua

Tak, on jest po prostu dzieckiem. Tyle, że dzieckiem niedorozwiniętym. No i jego morda wygląda jak pośladki...

ocenił(a) serial na 7
Xuehua

Trafny komentarz. Nie rozumiem aż takiej nagonki na ten serial.

ocenił(a) serial na 6
natan_

natan_ Ja też nie rozumiem hejtu na tą kreskówkę.

Xuehua

Dokladnie!

Likaha

Po pierwszę osoby z zespołem Downa mają jajowatą głowę i skośne oczy posunięte do góry a większość z was też jak była młoda sepleniła a nawet jak nie to jakbyście się przyjżeli to clarence nie ma jeszcze wszystkich zębów i z tego powodu sepleni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones