PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108202}

Bonanza

7,2 4 580
ocen
7,2 10 1 4580
Bonanza
powrót do forum serialu Bonanza

Ciekawe czy powtórzą go kiedyś w telewizji publicznej. Chciałbym nawet bardzo.....

ct23

Koniecznie czarno-biały ech...To było to.

ct23

pojwiła się właśnie polska wersja serialu na dvd :)

chuckydoll

Czemu bonanza na DVD ma inną czołówkę niż wersja TV?
Pamiętam że widziałem w TV bonanzę (też kolorową) z tą skoczną, znaną wszystkim czołówką. Bez tej melodii to już nie to samo. Ta melodia to znak firmowy tego serialu. Takie jest moje zdanie.
Widziałem na DVD dwa odc.:"Ostatni Wiking" oraz "Denver McKee".
Oba z jakąś mdłą melodyjką. Czy dalsze odc. też mają taką?

użytkownik usunięty
popser

ta mdła melodyjka to chyba jest tylko wlasnie na polskich DVD.

Ja tam się cieszę, że Demel wydał kilka płyt z odcinkami serialu i mam nadzieję, że będzie ich więcej.

holstensa

Lepszy rydz niż nic jak to się mówi. Ja sobie poradziłem z tym problemem, podstawiając na początku i końcu odcinka ścieżkę z oryginalnym utworem. W miksowałem też w nią lektora.
Sporo z tym roboty, bo odcinków sporo, ale tak jak wspominałem, bez tej muzyki to już nie to.

popser

Od 4 stycznia w TVP1 serial Bonanza bedzię leciała od poniedziałku do piątku o 15:10

ocenił(a) serial na 8
Kamil

Super Niespodzianka od TVP! Właśnie zaraz się zaczyna pierwszy odcinek... cieszę się jak dziecko :)

Jimmy

Odc.1 pt."A Rose for Lotta" -1959r.
Fajnie jakby lektorem byl Jan Suzin tak jak kiedys.

Ta melodia w czołówce i napisach koncowych jest tez w zachodnich wydaniach DVD. Podejrzewam ze chodzi o prawa autorskie, ale moze ktos by zrobil maly research:P?

ct23

czy ktos moze nagrywal wszysyskie odcinki z tv? dajcie znac jakbyscie mieli.. swietny film niestety nie mialam mozliwosci obejrzenia wszytskich odcinkow..
dzieki i pozdrawiam:)

użytkownik usunięty
silverrka

ja nagrywałam wszystkie oprócz tych co moja siostra ma na dvd (30 odcinków), oprócz enter mark twain bo mi sie satelita schrzanił ;)

Wszystkie, które pokazała łaskawie telewizja, bo pokazali zaledwie mały fragment tego długiego serialu. Niestety, ale nie pamiętam
by kiedykolwiek puszczono cały serial w TV. Nie wiem jak na cyfrówkach (choć też wątpię), ale ja mam na myśli ogólnodostępne kanały.

użytkownik usunięty
popser

ogółem jest 430 odc , 14 sezonów... ;P

A podzieliłabyś się tym jakoś?

użytkownik usunięty
ancek

ale nie wiem w jaki sposób ;)

justine034
Zgłoś się do mnie w sprawie odcinków na:
roberto97@toya.net.pl

użytkownik usunięty
debesciak1978

chciałbyś te odcinki zdobyć?

Tak,brakują mi trzy odcinki drugiego sezonu.

użytkownik usunięty
debesciak1978

które? i jak mogłabym ci pomóc?

ocenił(a) serial na 9

Cudo, nie serial. Przepiękny. Ben i trzej synowie. Prawdziwi mężczyźni, twardzi, prawi i sprawiedliwi. Z odwagą stawiają czoła przeciwieństwom losu. Przeżywają wiele przygód, czy to z prawem, czy to myśliwskich, wędkarskich, czy miłosnych. Ostoja tradycyjnych wartości i w ogóle. Naprawdę, skompletowanie odcinków to gra warta świeczki:)

użytkownik usunięty
Lucas207

na tubie pełno jest odcinków

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones