PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489519}
4,3 3 339
ocen
4,3 10 1 3339
Agentki
powrót do forum serialu Agentki

doskonali aktodzy, humor i wciągający kryminał. 10...

ocenił(a) serial na 1
Cinema2009

chyba sie na komediach nie znasz, albo nigdy ich nie widziales przeciez to jest MEGA GOWNO (uzyl bym czegos gorszego ale moga to czytac dzieci)

ocenił(a) serial na 8
rurkins1993

A mi sie też ten serial podobał:) ubawiałm sie świetnie:P

ocenił(a) serial na 8
agas25

Mnie też!

ocenił(a) serial na 8
rurkins1993

A co znaczy "na komediach się nie znasz"? Znanie nie ma nic do rzeczy, albo się coś lubi albo nie. Mnie też się podobał, za to np wulgarny i głupi masakrycznie Ted w ogóle, a ocenę ma wyższą niż ten ciepły, sympatyczny serial

Cinema2009

Zgadzam się z założycielem!
Dla niektórych może to byc gówno, a dla innych extra Hit! I to nie oznacza ze ktoś się nie zna na humorze tylko komus się podoba, a komuz nie. Kwestia gustu.

ocenił(a) serial na 8
Bea_przerwa_Alex

Wreszcie ktoś pisze z sensem.
Kwestia gustu nawet jeśli ktoś go nie ma!!

ocenił(a) serial na 9
Cinema2009

spox ;) - ja dałam 9 i z przyjemnością oglądam

Cinema2009

Szczerze mówiąc to z każdym odcinkiem jest coraz lepiej.I z każdym odcinkiem daje wiekszą ocenę

Pif_Paf

jednym słowem ten "film" (o ile można tak nazwać to 'coś') to PORAŻKA

Hibbies

Nie można nazwać tego czegoś filmem. Może dlatego, że to serial.

użytkownik usunięty
sebjak

Chciałem to samo napisać, ale mnie wyprzedziłeś:P

ocenił(a) serial na 5

Dla mnie ten serial jest miły, śmieszny i przyjemny. Może nie jakieś arcydzieło, ale dobrze się ogląda. Aktorki dają sobie radę, nie raz sprawy są z logiką na bakier, ale ogólnie jest dobrze.

ocenił(a) serial na 7
Jess_Stella

Oglądam "Agentki" od pierwszego odcinka i mogę śmiało stwierdzić, że są coraz lepsze:) Może faktycznie nie jest to dzieło sztuki na wzór filmów Felliniego, ale lepiej chyba obejrzeć sobie od czasu do czasu cos miłego niż kolejne rozterki życiowe bohaterów "Tylko miłość", "M jak miłość" czy "Pierwsza miłość" ;)
Co kto lubi.

Susu

Coś mnie wzięło, by obejrzeć cały sezon w internecie ponownie...10 <3 Siedzę i śmieję się w ekran komputera :D

Cinema2009

Zgadzam się, fajny lekki serial komediowy.

siekiera_pmi

Szkoda że nie powstało więcej odcinków. Ciekawe czy mogliby wznowić ten serial?

ocenił(a) serial na 8
marco03274

Dokładnie!

ocenił(a) serial na 8
siekiera_pmi

tak jest!

ocenił(a) serial na 8
Cinema2009

Dokładnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones