Taissa Farmiga

7,4
10 920 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taissa Farmiga

Według mnie jest bardzo ładna, ale ma taki typ urody, że nie wszystkim się podoba.

TheGoldenGirl

Jak dla mnie piękna dziewczyna. W roli Anny (Mindscape) trudno było wzrok od niej oderwać.

TheGoldenGirl

Jestem zakochany w urodzie Very Farmigi. Patrząc na Taisse widziałem wiele podobieństw i choć mimo wszystko różnią się to też jest piękna. Muszę sprawdzić resztę rodzeństwa :P oczywiście żeńskiego :P

Konju333

Zapędziłeś się w obsesji na Verze i już wałkujesz jej rodzeństwo? xd Zostań przy Verze - Taissa to brzydactwo w porównaniu do Very.

TheGoldenGirl

No to robimy sondę. Ja jestem na tak, zatem wszystkim póki co sie podoba

laxman

Chyba analną.
Jestem na nie. Jest drętwa i przeciętna. Ma brzydki nochal.

Wilkolak_Autograf

No właśnie w pierwszej kolejności też rzuciło mi się to w oczy! Ale jak się okazało Vera miała bardzo podobny przed operacją.

MikeyS

Tylko, że Vera nie miała gruntownej operacji nosa, tylko bardzo skromną korektę twarzy. Taissa do Very (także tej sprzed operacji wcale niepodobna wg mnie) - i nigdy nie będzie ładniejsza - ma już 24 lata. Kiedy Vera jest piękną kobietą, Taissa przy niej to jakaś tragedia przeciętności. W branży jest tylko dzięki siostrze, z powodu podobieństw rys twarzy w młodym wieku. Bez Very - Taissa pracowałaby w takim McDonald's : ]

laxman

Brzydka. Nieprzyjemnie się na nią patrzy.

TheGoldenGirl

Ładna ale bardziej podoba mi się dużo starsza jej siostra Vera... te jej niebieskie oczka :)

rybakow71

No Vera jest śliczną kobietą. Taissa zaś mnie wręcz odrzuca... jest po prostu przeciętnym dzieckiem tych czasów. Bez Very byłaby niczym.

Wilkolak_Autograf

Dziwne bo ja nigdzie nie widziałam osoby podobnej do Taissy moim zdaniem jest ładniejsza od siostry i to o wiele i rozumiem twoje zdanie jednak nie rozumiem czemu aż tak jej zazdrościsz że ją wyzywasz na każdym kroku i komie obrazasz ciekawe jak ty wyglądasz bo na pewno nie lepiej i ciekawe jak grasz bo z tym tez ja obrażasz... Ogólnie to ona by nie pracowała w Mc bo się uczy i ma bardzo dobre oceny i nie zdziwie się jeżeli będzie kimś lepszym w życiu niż ty.

TheGoldenGirl

Mi się nie podoba. Twarz ma zupełnie przeciętną, podobne dziewczyny mijam na ulicy. Brzydka nie jest, ale nie widzę w niej nic zachwycającego.

Celestern

Dziwne bo ja nigdy nie widziałam na ulicy osoby podobnej do niej

TheGoldenGirl

Owszem - twarz totalnie przeciętna na dziewczynę XXI wieku. A nos oraz cały profil ma wręcz brzydki. Kojarzy mi się z ohydną biologią dojrzewania. Bez makijażu jest taką podróbką lalki barbie.

Umiem spojrzeć jednak obiektywnie i wiem, że to, co się niektórym w niej podoba to zwykle tylko ładna skóra twarzy i "szklane" oczy. Albo po prostu nie mają gustu, tak jak dresy, którym się niemal zawsze podobają tylko stereotypowe blondi (przefarbowane na brunetki xd), ze sztucznym cycem i toną makijażu.

użytkownik usunięty
Wilkolak_Autograf

Idź leczyć swe kompleksy gdzie indziej, bo twoje komentarze przyprawiają mnie o mdłości.

Wow, "o mdłości"?? Widocznie tkwisz w psychotycznym fanatyźmie dla owej aktorki. Tudzież nie ja jestem tym z kompleksami, hipokryto :)
Jak nie pasują ci moje komentarze/opinie, to po co je śledzisz i na nie odpowiadasz?

użytkownik usunięty
Wilkolak_Autograf

Przesiadywanie na stronie aktorki, tylko po to aby w każdym temacie najeżdżać na jej wygląd, mieszać ją z błotem nie jest dla mnie czymś normalnym. Masz opinię? Zachowaj ją dla siebie albo zachowaj przynajmniej granicę dobrego smaku w tym co piszesz, bo jak czytam te twoje wypowiedzi to autentycznie zbiera mi się na wymioty. To nie samochód, żebyś mógł sobie z jego niedoskonałości lekko i bezkarnie szydzić, tylko człowiek i należy mu się szacunek jak psu buda. Tym bardziej, że ta osoba coś w życiu osiągneła w przeciwieństwie jak mniemam do ciebie, wypierdku.

Jeżeli według ciebie "osiągnięciem" jest urodzenie się w rodzinie, z której ktoś jeden utalentowany (Vera) cię wypromował i uczył gry aktorskiej, to musisz być półmózgiem. Wiesz w ogóle czym jest "osiągnięcie", chłopczyku?
Żaden szacunek nie należy się tej rozpuszczonej dziewczynce bez talentu, która umie wykonać tylko jeden grymas na zawołanie. xD
To jest moja opinia, a twoim jest problem z jej USZANOWANIEM, skoro piszesz cokolwiek o szacunku (a do niego zalicza się kulturę, kiedy wszczynasz konwersację z drugim człowiekiem).
Aktorów się ocenia i krytykuje. Aktor jest osobą publiczną, tępy nożu. Jeżeli masz problem z pojęciem tak prostego faktu - nikt już ci rozumu do łba nie wbije... :]

użytkownik usunięty
Wilkolak_Autograf

Hahahah ja pier*ole... Ciśnięcie dziewczynie w niemal każdym temacie na forum- krytyką nazywasz? Chyba z psem na mózgi się pozamieniałeś. To jest hejt, a nie krytyka. Krytyka nie ma na celu złośliwości czy upokorzenia drugiej osoby, tym bardziej jeśli mówimy o czyimś wyglądzie na który nie mamy wpływu.

Raczej nie masz jak "p*erdolić", zachowujesz się jak wnęter. :D
Nie cisnę w "niemal każdym forum". Wyolbrzymiasz i to poważnie. I owszem jest to krytyka, nawet, gdy nie jesteś zdolny do pojmowania tego faktu. :)
Widzę, że masz poważne problemy ze znajomością definicji słów, których używasz. Hejt - to wypisywanie tego, że ci się coś nie podoba, bez uzasadnienia - agresja w komentarzu do kogoś na start; przeciw niemu.
PRZYKŁAD: "Idź leczyć swe kompleksy gdzie indziej, bo twoje komentarze przyprawiają mnie o mdłości." :]
To jest hejt, dzbanie, nie moje komentarze ws. Taissy.
A wygląd, choć to brutalne stwierdzenie - niestety MA znaczenie w świecie publicznym. Ale to kwestia indywidualna. Ty gustu mieć nie musisz :) Nie wiem czy dotarł do ciebie fakt, więc powtórzę: ona NIE JEST osobą prywatną, lecz publiczną. A znaczy to tyle, że każdy widz, a szczególnie filmwebowicz może i wręcz powinien wytykać wszystkie niedoskonałości aktora/aktorki. Nawet te niewygodne. Na tym opiera się świat aktorów i celebrytów.

użytkownik usunięty
Wilkolak_Autograf

XD- Tyle mam do powiedzenia na twój temat. '' Ty gustu mieć nie musisz'', o zgrozo. Swoją drogą pokaż swoją mordę, skoro tak chętnie lubisz jeździć po innych. Razem się pośmiejemy, co?

Wilkolak_Autograf

CO? Jeżeli ktoś uważa aktorkę za ładną i widzi że obrażając ją leczysz swoje kompleksy to od razu jest jej psychofanem? Ty chyba nie rozumiesz że każda normalna osoba napisała by ci w tym momencie że coś z tobą jest nie tak bo cały czas bez podstawnie ją obrazasz aż tak nieszczęśliwym człowiekiem jesteś?

TheGoldenGirl

Niech inni mówią co chcą- jestem po seansie Zakonnicy- jest prześliczna i ładniejsza od Very ;) film słaby, ale od Taissy wzroku nie można oderwać i seans nawet minął znośnie :)

robert_28

Nie nam tu oceniać - bo wiadomo jak to jest z gustami :) Dla mnie jest - po prostu urocza. I jak podkreśliłeś film średni ale nie można oderwać od Taissy oczu - w "American Horror Story" gra i wygląda - moim zdaniem - równie świetnie. No i w "Annie" . Dużą przyszłość wróżę - zwłaszcza przy opiece siostry - równie pięknej Very.

Pozdrawiam.

TheGoldenGirl

Wg mnie jest śliczna. Może ma lekko "złamany/zgnieciony" nos na nasadzie ale cóż, nikt nie jest idealny. Mi się podoba to, że ma bardzo delikatną, dziewczęcą urodę, jest po prostu urocza :)

Nekros97

Dla mnie ładniejsza od starszej siostry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones