Sean Bean

Shaun Mark Bean

8,2
52 113 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Bean

Kogo darzycie większą sympatią?? Mój głos dla Beana!

gagar_85

Tez wole Bean'a.

użytkownik usunięty
gagar_85

przepraszam bardzo ale co ma sean bean do Ironsa hmm????????
o co chodzi w tym pytaniu, rownie dobrze mozna by zapytac kto jest lepszy, sean bean czy jas fasola, z kazdym mozna porownywac,nie bardzo pojmuje czemu akurat ich porownujesz i na jakiej zasadzie

To nie jest pytanie "kto jest lepszy", ale "kogo darzycie wiekszą sympatią". Róznica zasadnicza...

użytkownik usunięty
gagar_85

no dobra ale i tak bez sensu bo czemu akurat sie pyta kogo darzy sie wieksza sympatia akurat wybierajac ironsa, noto ja sie pytam w takim razie kogo darzycie wieksza sympatia: Beana czy zalozmy Jamie Foxxa????
Tak mozna w kólko

Po prostu bardziej podoba mi sie styl gry Beana. Co nie znaczy ze nie lubie Irons'a. Gdybym natomiast miał porównywac poziom filmów w których wystapili to nie wiem kogo bym wybrał...

Motorcycle_Boy

Lubię bardziej Seana, ale myslę, iż lepszym aktorskim warsztatem dysponuje Jeremy.

gagar_85

Szczerze powiedziawszy wolę Seana Beana, to b. dobry aktor (oczywiście nie ma tu podtekstu, że Irons jest złym aktorem, ale Beana).

Dr_Hannibal_Lecter

JAsne ze Seana:P Irons mi sie juz zawsze bedzie kojarzyc z rola Humberta Humberta w Lolicie a ta rola mnie z deczka obrzydziła..chociaz to nie jegow ina:P

Hermioneczka

Zdecydowanie wolę Seana Bean. Budzi moją większą symapatię (o wiele większą niż Irons).

Euhenia_2

Ja lubię ich obu, choć do Seana mam wielki sentyment :)

gagar_85

wole seana. jest przystojny i baaaaaaaaaaardzo męski ;P