Sara Canning

7,0
2 247 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sara Canning

wiecie ile ona m a lat? 22 nieźle ... :) zdziwiłam się bo myślałam że ma więcej ^^

domsko

naprawdę? rzeczywiście wygląda na dużo więcej :D

aagusiaa_321

tylko 2 lata starsza od Niny Dobrev... wow, myślałam, że ma z 30

wrednakozka

jest rok starsza od Niny Dobrev.

Binula

Jak dla mnie wygląda raczej na swój wiek. W The Vampire Diaries widać to
szczególnie, bo jakoś mi tam nie wyglądała na osobę starszą.

kabiska

Jeju ja myślałam ze ona jest starsza! Poważnie! właśnie doznałam szoku, że tak powiem.

BlairWaldorf

Tak samo aktor z VD, który gra Jonathana, ma 29lat, a teraz wyszło, że jest ojcem Eleny. Czary mary;-)

domsko

no, raczej..... ja tak mówiłam "no, zadbana trzydziesto parolatka" xD

domsko

tak samo jak reszta szok- myslałam ze to pomyłka :P ale w porównaniu do reszty z vd wyglada staro 30/35 lat

domsko

ja też się zdziwiłam, myślałam że ma ponad 30

domsko

Ja tak samo. Szok. ;o

RapaNui_

wow, myślałam że ma jakoś ze 30 :-O

domsko

Dokładnie.
Dałabym jej z 33 - żem perfida;)
Prawie cała obsada z TVD zaskakuje mnie pod względem wieku. Większość z nich wygląda starzej niż w rzeczywistości;)

domsko

No laska wygląda na starszą, myślałem że to taka 30-stka w dobrej formie a tu proszę... :)

andrew2410

I tak uważam ,że jest śliczna!

domsko

Faktycznie wygląda na starszą, ale to nie dlatego, że ma zmarszczki czy coś. Po prostu w jej twarzy jest coś takiego dojrzałego.

domsko

To samo mnie przed sekundą zaskoczyło;p Patrzę na date urodzenia i nie dowierzam ;p

domsko

Tylko dlatego tak się wszyscy jarają, bo w TVD gra CIOCIĘ. A Jenna podkreślała, że "jeszcze rok temu była licealistką jarającą trawkę", więc nie jest stara :P Wg mnie wygląda młodo, ma 25 lat (wtedy 22) i na tyle właśnie wygląda. Ma bardzo klasyczną urodę i to nadaje jej powagi. Śliczna jest, uwielbiam na nią patrzeć.

domsko

Dla mnie wygląda na co najmniej 35 lat... Wiele 40latek wygląda lepiej, młodziej od niej...

dodsab

Tak, Teri Hatcher i te sprawy...

Binula

Niekoniecznie, ale chociażby Alyssa Milano, Jennifer Lopez, Monica Belluci, Lucy Liu, Rachel Weisz, Cate Blanchett, Halle Berry, Jennfer Connelly [...] są starsze, a wyglądają na mniej lat, a Sara, która ma ledwo ponad 20 wygląda na więcej niż ma...

dodsab

Powaga? Berry, Bellucci czy Lopez wyglądają na mniej lat niż Sara? Chyba po ostrym photoshopie. Dziewczyna wygląda zupełnie normalnie prostu przyzwyczailiście się do oglądania ponaciaganych twarzy, które nijak mają się do rzeczywistości. Do tego żadna, ale to żadna 40paro latka nie będzie wyglądała młodziej od 20paro latki, chyba że ta 20paro latka lubi ćpanie i chlanie.

dodsab

Akurat się zgadzam, ma taki typ urody, dość poważny i wygląda na starszą, też jej dawałam 30+, a tu młodsza ode mnie, wow. Za to pewnie przez długi okres czasu będzie wyglądać "tak samo" i latka nie odcisną na niej swego piętna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones