Sławomir Peszko

Sławomir Konrad Peszko

5,1
189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sławomir Peszko

Pompowany na siłę pseudo piłkarz XD

WTTW_FILM

A ty pompowany na siłę pseudo recenzent XD

Nowy2000

Anie recenzent ani pseudo, po prostu użytkownik. Po prostu wyrażam swoje zdanie. Zwykła gwiazdeczka polskiej pseudo ligi która swoje najlepsze lata ma daleko za sobą :P

WTTW_FILM

Sławomir gra w piłkę nożna zawodowo, od wielu lat i na tym zarabia pieniądze. Możesz go nazwać co najwyżej słabym pod względem gry, ale to nie jest "pseudo" piłkarz ;)

Nowy2000

Wiesz, grać zawodowo i zarabiać to jedno, a grać zawodowo, zarabiać i nie robić z siebie głupa na boisku i poza nim to drugie. Tu jest różnica między piłkarzem a pseudo piłkarzem. On nie gra w okręgówce a w (tak wiem ekstraklasa to syf i piłkarski trzeci świat, ale ja nie o tym) najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce + nie tak dawno był reprezentantem. Jest osobą bądź co bądź publiczną i zachowania jak np. kopanie dmuchanych lal podczas meczu czy ostatnia zabawa z papierem toaletowym to raczej nie zachowania kogoś kto do zawodu podchodzi profesjonalnie.



WTTW_FILM

Drewno! :D

rysiu_wieczorek

O ironio, pisałem wtedy że Peszkin nie gra w okręgówce, a aktualnie Chłop już tam gra XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones