Piotr Rogucki

7,5
11 028 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Rogucki

jak wokalista świetny

użytkownik usunięty

coma ma super teksty sa prawdziwe o czymś, muzyka tez jest świetna mocne gitarowe granie, no i jeszcze ten głos piotrka, chyba teraz najlepszy i najciekawszy męski głos w naszym kraju

a do tego fakt, że wszystkie teksty są jego...

taka prawda :) Coma to jeden z najciekawszych zespołów rockowych w Polsce! tworzą swój niepowtarzalny klimat i styl. i za to ich kocham

tak. teskty w stylu: "zastrzeliłem się październikiem w łeb" są naprawdę mądre i wyważone. Niosą za sobą drugą, ba! trzecią głębię.....[']

o czym sa te teksty? uswiadom mnie grafomanke, ktora widocznie jestem bo nie widze tu zadnej glebi literackiej ;)

Judith_6

Jeśli po jednym zdaniu wyrwanym z kontekstu chcesz coś wywnioskować to idź precz. Polecam lyrics Pierwszego wyjścia z mroku - http://www.tekstowo.pl/index.php/tekst/Coma/Pierwsze_wyj%B6cie_z_mroku .

popieram większość. Piotr ma świetny,mocny głos,także na żywo. a byłam na póltora koncertu Comy ;] tzn. raz grali jako support,a potem pełny koncert,który był jednym z najlepszych koncertów na jakich byłam.
teksty, to bajka. pełne metafor, nie wszystko jest takie proste.
na prawdę mądre. głębokie. "ocealenie" 'sto tysięcy jednakowych miast" "pierwsze wyjście z mroku" ('poeci umierają w grobach strof') "system" ... mogłabym wymienić ich jeszcze sporo.
aż trudno uwierzyć,ze Piotr kiedyś nie lubił muzyki rockowej ;]

tak po krótce.
pozdrawiam.

Ambitny, Wyjątkowy i głęboki. Dodająć do tego wspaniałą, idealnie dopracowaną ścieszkę muzyczną! No poprostu mistrzostwo :)
Muzyka - jak widać - nie dla wszystkich. Ukłony dla Pana, Panie Piotrze ;)

nigred

Coma to zdecydowanie najlepszy polski zespół...:) głos Piotrka jest niesamowity, a wsłuchując się w niego można wiele odczuć i zrozumieć...ten głos kreśli uczucia na duszy, pozwala poczuć więcej :)

blackbird4

zgadzam się, facet ma charyzmę i świetny głos

Lucynica

Ale i tak Coma sucks a Roguc to pozer. najlepszy polski zespół to Myslovitz , Coma jest dwa poziomy niżej ,a teksty ma takie że podobne można tworzyć w internetowym generatorze. Som tacy ssuuodwnni ze robią rosół na scenie i siem tym chwalom. suuupcio. Muzyka nie dla wszysktich , a jaka jest muzyka dla wszysktich ? POP ? RAP ? JAZZ ? BLUES ? FUNK ? NIE , BO COMA jest tylko prawdziwa nie ? kradnie riffy , które nazywa "inspiracjami" ale i tak , to ciągle by był zwykł polski zespoł , gdyby nie jego fani . tłum ludzi którzy słcuhają muzyki nie dla wszystkich , tak , jesteście wyjątkowi , . Tylko powiedzcie , jezeli Coma jest tak zajebista to czemu nie próbuje sił za granicą ?

MoRRs_Z_LaSu

Najlepszy polski zespół to myslovitz? Dobra, lubię ich piosenki, ale dla mnie myslovitz robi pod publikę, a ich piosenki sa powtarzalne i monotonne. Coma z kolei ma niepowtarzalne teksty i oryginalne brzmienie, a Rogucki ma nisamowity głos. A może nie chcą być zespołem, który jest super sławny na cały świat? Może wolą tworzyć dobrą muzykę u siebie? A nawet jeśli nie, jeśli chcą sie wybić, to czy Nirvanie udalo się tak odrazu?

kara1330

to znaczy że trzeba grać w undergroundzie żeby być najlepszym ? coma ma niepowtarzalne teksty ? hahah , takie same teksty mozna sobie w internetowym generatorze poezji stworzyć jak juz pisałem, "może nie chcą" co innego w wywiadach mówią , i co niby w ich tekstach jest takiego niesamowitego ? wiem wiem , to moja wina że nie "łapie ich magii" . i Coma ma oryginalne brzmienie , ich "inspiracje" to zwykła zrzynka od RATM , Korna i nawet Pink Floyd. praktycznie te same nuty i motywy , riffy .
Co do Nirvany , to była świetna kapela , i jedyne w czym Coma jest podobna do Nirvany to ilosc pozerskich fanów.
Bless ya

MoRRs_Z_LaSu

podaj mi stronke do takiego generatora. z chęcią "napisze" swój undergroundowy tekst. te same nuty,motywy, i riffy mówisz. po prosze przykłady mistrzu fonografii. dziwne zespoły wymieniłeś mój drogi, bo poza tym że graja szeroko pojęty rock to nie maja za duzo wspolnego. poza tym nie te zespoły były inspiracja dla Comy :))
Myslovitz nie powiem - bo lubie. ale chłopaki z Mysłowic są na doła, a Coma jest na kazdy humor.Teksty Comy i Myslovitza są podobne - nie tematycznie, ale w budowie metafory, porównania itp.Pozerskich fanów? no ładnie. Pozerskich bo co? bo Comy nie graja w radiu ani tv?
żal za dupe ściska żałosny dzieciaku. zajebiste masz tezy tylko szkoda, że bez żadnych przykładów i argumentów ;/.

antylamus

uu , zbulwersował się comuszek i narobił w pieluszkę.
"mistrzu fonografii" do czego to się tyczy , nie nagrywam nic , nie produkowałem żadnej płyty. Nie pracuje w żadnym przemyśle związanym z fonografią.
Typowe skojarzenie trolla , mowa o muzyce ? a to mu napisze że jest "miszczem fonografii" Nawet nie wiesz co to jest "fonografia" . To nie muzyczne określenie tylko techniczne. To domena producentów nie muzyków.

"Myslovitz jest na doła a Coma na każdy humor" jak ja kocham banały w wykonaniu trolli.

MoRRs_Z_LaSu

skoro takie banały Cie śmieszą to nie wiem jak nazwać Twoje ocenianie i porównywanie Myslovitza i Comy. może coś konkretnego nam przedstawisz?

antylamus

"porównywanie Comy i Myslovitza" spoko jesteś ślepy. przytocz jakis cytat w którym porównywałem te dwa zespoły i ogarnij definicje banału.
Wróc jak skończysz LO.

MoRRs_Z_LaSu

odsyłam Cie do Twojej pierwszej wypowiedzi w tym temacie.Coma pozerzy, 2 poziomy niżej niż Myslovitz. może Ty też poprzesz swoje przekonania jakimiś racjonalnymi przykładami? bo na razie to cwaniakujesz, że jestem ślepy,wymagasz ode mnie tego czego ja od Ciebie wymagałem 2 posty wcześniej.Najlepszą obroną jest atak nie?

antylamus

zabawne jest to , że postrzegasz ten temat jako pole do gry.
Pisałem że Roguc to pozer nie Coma i nie było tam przecinka sugerującego że Myslovitz jest dwa poziomy wyżej bo Coma to pozerzy.
była kropka , więc nawet nie umiesz przepisac dokładnie.
I to nie sa moje przekonania, bo przekonania to cos ważnego.
coma to weselna kapelka z tekstami dla ubogich w wyobraźnię.

P.S
Za dużo oglądasz Jacka Gmocha, najlepszą obroną jest najlepsza obrona.
Co jest logiczne.
he he he.

Masz tu link do generatora
http://derbeth.w.interia.pl/poeta/pisz.htm

MoRRs_Z_LaSu

nie widzę sensu się z Tobą przepychać bo to nic nie da.
ja swojego zdania nie zmienię. Lubie i Come i Myslovitz i często słucham i jednych i drugich więc nie zamierzam się kłócić.

Pozdrawiam.

antylamus

co innego mogłeś napisać. Szkoda, że o pare postów za późno , wtedy "nie kłocić się" miałoby sens, ale czytając co pisałęś wcześniej nie spodziewałem się sensu więc nie jestem rozczarowany.
Pozdrawiam cię tesz

użytkownik usunięty
MoRRs_Z_LaSu

Ludzie, nie kłapcie na siebie zębami :) Jeden nie lubi Comy, drugi lubi i nie ma się o co jeżyć. Choć swoją drogą też bym chciała przykłady zerżniętych riffów, bo jakoś nie mogę się tego dosłuchać. Szanuję Comę za ich "inność", nie uważam jej za pozerstwo, ale MoRRs_Z_LaSu jeśli masz dowody na to, ze kopiują czyjąś muzykę, no to wiesz, to jest poważny zarzut... Bądź łaskaw to uargumentować :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones