One Direction

8,0
15 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby One Direction

Przesluchalem troche z ciekawosci kilka ich kawalkow bo wszedzie pisza o tych kolesiach. To sie w
glowie nie miesci co dzisiejsza ''mlodziez'' uwaza za dobra ''muzyke'' przeciez to jest jeden wielki
belkot kolesi wygladajacych jak dziewczynki. Dzisiejsza mlodziez to jedna wielka kupa gowna ,
pokolenie stracone

BriT

Nie, to nie jest muzyka, to jest KOMERCYJNE NIC!

"Dzisiejsza mlodziez to jedna wielka kupa gowna ,
pokolenie stracone"

Nie zgadzam się, nie wszyscy słuchają takiej "muzyki". Sam jestem z tzw. "Nowego Pokolenia" ale nie pisze pierdół w stylu: "The Beatles to podróba One Direction"

SzalonyGoblin

Druga połowa to zazwyczaj kindermetale. W sumie nie wiem, którzy gorsi (?)

BriT

A co ? może lepiej słuchać nie trzymającego się kupy hiphopu? to niby jest muzyka?

klaudia123_filmweb

oczywiscie , ze nie -_- hiphop to nie jest muzyka

klaudia123_filmweb

Hiphop to kultura ;_____________________________________;

BriT

Też jestem "młodzieżą", nie słucham łan dejrekszyn, ani w ogóle popu.. -_-

BriT

Oglądając ich pierwsze przesłuchania w X-Factorze stwierdzam, że tylko koleś od "Cry Me a River" się nadaje. Cała reszta to może nie wspomniany przez Ciebie "bełkot", ale też nic wybijającego się ponad przeciętną. Byli lepsi wykonawcy, a mimo to nie przeszli dalej i to jest niesprawiedliwe...

William8

Co prawda nie jestem ich fankO , ale czasami lubię sobie ich posłuchać. Chciałam zobaczyć ich początki w X-factorze i niestety, ale muszę się z Tobą zgodzić. Najlepiej śpiewa właśnie ten Liam bodajże. Inni to jest jakaś porażka, szczególnie ten czarny - kompletnie brak głosu,aż dziwne ,że udało im się tak wybić.. Poza ładnym wyglądem to oni nic nie mają.

William8

Gimbuski na nich głosowały.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kaska_sweet

Wracaj do gimnazjum i naucz sie pisac , nie pozdrawiam.

BriT

spier.dalaj nieznasz sie na muzyce i tyle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones