Muse

9,5
2 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Muse

UWAGA!
Wszyscy fani Muse niech przygotują się na wspaniały koncert. Zaczynamy odliczanie!

By uświetnić występ chłopaków, Forum MUSE pl zorganizowało akcję pod kryptonimem "Latarka". Prosimy wszystkich o przyniesienie ze sobą na koncert małych, kieszonkowych latarek (mogą być równie dobrze te z komórki, jeśli ktoś ma). Włączamy je i świecimy, gdy zespół będzie grał "Undisclosed Desires". Wtedy będzie wyglądało to efektownie, bo przy tym kawałku nie ma mocnego oświetlenia płynącego ze sceny.

Liczymy na Wasz liczny udział w akcji, niech Muse zobaczy, jakich ma fanów w Polsce.

Pozdrawiamy, dziękujemy i do zobaczenia na koncercie!

Załoga forum MUSE pl

__Karolina__

widzę że mnie ktoś uprzedził:) a ja ze swojej strony dodam aby powiadomić o tej akcji jak najwięcej ludzi swoich znajomych którzy jadą...niech ta informacja dotrze do wszystkich:)

elika

dobry pomysł :D musimy pokazać że Polska ich kocha! :D wezme latarke napewno :))

użytkownik usunięty
Bela09

ja bym wzieła tony latarek ale niestety siostra bierze ślub 21 w Londynie do końca życia jej tego nie wybacze jak tak można ale może pjawią sie innym razem w Polsce

ale masz pecha :( że to akurat w tym dniu, ja bym tego nie przeżyła :( a szkoda, a byłaś już kiedyś na ich koncercie ? :)

użytkownik usunięty
Bela09

Miałam byc 19 bo dawali koncert w Holandii i mam tam paru znajomych ale sie rozchorowałam ale za rok OBIECUJE JAK BEDĄ W POLSCE LUB W HOLANDI IDE NA BANK

aha .., szkoda :(( oby przyjechali w przyszłym roku, wtedy też idę na 100 % :DD

użytkownik usunięty
Bela09

no może mi sie uda chociaż z moim szczęściem heh ale czytaąłm na twitterze ze nową płyte wydają w 2011 i robią wolne ciekawe gdzie to może tam pojade

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones