Marek Perepeczko

8,0
12 728 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marek Perepeczko

Kiedyś był taki przystojny!
http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-580/-500/faktonline/6338904640511 60291.jpg
http://static.frazpc.pl/board/2009/06/124584341737576916.jpg

Po latach zmienił się nie do poznania, przemiana w stylu Marlona Brando.

Sighma

Jak się żre desery bez opamiętania to nic dziwnego :)

Pinto

Rzeczywiście za młodu był bardzo przystojny.I to raczej nie po deserach przytył tylko mogło być coś w genach,albo po rodzicach.

lucyna63

Przecież nawet jego żona mówiła o tym w jakimś wywiadzie :)

Pinto

No wiesz u mnie w domu też bardzo lubimy słodkie,a jeszcze nikt nie jest gruby.A moja córka ma nawet niedowagę.

lucyna63

No widzisz, a mu to na zdrowie nie wyszło.

Pinto

Ale geny też swoje robią.A wiesz wiem co mówię bo trochę z nam się na tym.

lucyna63

faktycznie jest się czym chwalić - niedowagą córki.

jgfgh

Ja tylko tłumaczyłam tej osobie,a jak ci to przeszkadza to po co czytasz.

lucyna63

nic się nie martw po 32 roku życia wszystko wyjdzie na wierzch, wszystko się odkłada

markin

Wiem coś o tym,tylko mi zaczęło się odkładać po 40 roku.

lucyna63

tak jest czym sie jest starszym tym bardziej nalezy zmieniac przyzwyczajenia zywieniowe bo jedzenie to przyzwyczajenie nic poza tym

Sighma

Kawał chłopa było i tyle;] a na starość się mu przytyło, tak jak większości polskich aktorów !

AssaSSin hasz

Bo mu się formy nie chciało trzymać. Zajadał steki ale nie ćwiczył. Widocznie uznał że najpierw rzeźba potem masa..

nillvo

chyba odwrotnie

PPWojtek

no chyba jednak nie odwrotnie.Najpierw był Janosikiem a potem Komendantem na posterunku :P

nillvo

jeśli w tym sensie to tak, mógł też się spaść na starość by potem zrobić sobie rzeźbę herkulesa tylko nie zdążył :P

Sighma

Kiedyś Perepeczko to był chłop jak Tur. Nie dość, że wysoki (190 cm) To do tego potężnie zbudowany. A to, że bardzo bardzo przystojny to już inna historia :)

kukucka

Janosik był moim ideałem męskości, kochałam się w nim jako dzieciak ;p przez niego długie włosy u mężczyzn stały się moim fetyszem.

Sighma

Był to chyba najlepiej zbudowany aktor polski w historii. Świetna proporcjonalna jak na tamte czasy sylwetka.

raiden19

Dorównać mógł mu jedynie Marian Glinka, no ale to w końcu zawodowy kulturysta był.

Sighma

Wspaniałe ciało. Jako dziecko, oglądałam "Janosika" z wypiekami na twarzy. I, aktualnie, nadal serial budzi we mnie emocje - tylko jakoś dziwnym sposobem nagle fabuła przestała mieć kluczowe znaczenie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones