Marcin Rogacewicz

6,1
1 922 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Rogacewicz

I te jego 100 razy na minute powtarzane "Kochanie" w przyjaciółkach. Az sie słabo robi ://

evula_2

Nie do wiary , weszłam aby napisać to samo , beznadziejny aktor , chyba dlatego gra w samych serialach jakieś głupie role , nic nie znaczące .Nie ma nic do zaoferowania .

nathalie34

a co on ma mieć do zaoferowania w przyjaciółkach? Taką ma rolę i tyle. Obejrzyj może więcej produkcji z jego udziałem a potem się wypowiadaj żeby być bardziej obiektywna.

tacyssup

Gra jedną zgłównych ról , kochanie, kochanie , tylko to się słyszy .A w jakim dobrym filmie zagrał ten aktorzyna ? Może coś polecisz ?

nathalie34

Najpierw Ty mi odpowiedz czemu wyrażasz się z taką pogardą dla ludzi, którzy osiągnęli coś w aktorstwie, starają się i pojawiają się w całkiem niezłych produkcjach? Jako aktor serialowy jest całkiem niezły i nie widzę powodu żeby pisać o nim takie rzeczy. Taka typowa, zawistna hejterka z ciebie i tyle.

tacyssup

Nikogo nie hejtuję kobieto , ogarnij się , fatalny aktor i tyle.

nathalie34

Co by nie mówić o aktorstwie takim, czy innym, to jednak o drętwe kwestie napisane dla postaci rzeczywiście trudno mieć pretensje do aktorów.

użytkownik usunięty
nathalie34

Nie do wiary to jest fakt,ze nie rozumiesz czym jest scenariusz w pracy aktora...wnosze z tego,ze nalezysz do tych "koneserow" kina,ktorzy aktorowi,grajacemu Tracza w serialu "Plebania" nie pozwalali wejsc do kosciola za cynizm wobec serialowego proboszcza...tacy sami "znawcy" dawali na msze za Podbipiete ,choc to akurat mimo,ze naiwne mialo swoj urok.

Znawca kina 300 filmów obejrzanych w tym plebania , padłam ze śmiechu.

użytkownik usunięty
nathalie34

Po pierwsze to sadzac po tych warach taniego ssaka,chyba pomylilas strony w sieci..tu sie nie oglosisz i nie znajdziesz zajecia bo to strona o filmach...Po drugie,moze nie powinno nikogo to dziwic bo po tym jak wladasz jezykiem polskim widac,ze pochodzisz ze srodowiska patologicznego i do szkoly bylo nie po drodze..Po trzecie bardzo sie ciesze,ze "padlas ze smiechu" bo zycie musisz miec zalosne, biedaczko.O zadnych filmach nie mam ci nic do powiedzenia.Kiedy czasem natykam sie na takie indywidua w zyciu to ,wierz mi,sliny mi szkoda zeby splunac.

Ile w tobie człowieku jadu i nienawiści. Obrażać kogoś kogo się nie zna. Musisz być bardzo nieszczęśliwy i zgorzkniały. Ja mam cudowne życie, mnóstwo Przyjaciół rodzinę Widzę że jesteś samotny i zły. Dlatego w tobie tyle podłości i zawiści. Współczuję Ci bardzo.Żegnam ozięble. I z z kropką istnieje w języku polskim.

użytkownik usunięty
nathalie34

hahahahahaha!!!!

evula_2

jakby ci to powiedzieć ktoś mu ten kretyński scenariusz pisze

evula_2

Już nie będzie Ci się słabo robić - Marcin odszedł z "Przyjaciółek" i już nie będzie tam więcej grał - uśmiercili Michała.

Flootssy

Jupiii :D

evula_2

Też się cieszę, bo w sumie Rogacewicz to fajny aktor, ale w "Przyjaciółkach" grał nijaką, słabą postać. Przez całe 8 sezonów był taki sam. Mam nadzieję, że teraz będzie grał o wiele lepsze, poważniejsze role, gdyż lubię go. :)

użytkownik usunięty
evula_2

Tekst to akurat nie jego wina tylko scenariusza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones