Maciej Koterski

7,3
751 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Koterski

Czy to aby nie jest Misiek Koterski szerzej znany z występowania u Kuby Wojewódzkiego? tak mnie teraz naszlo bo wlasnie ogladałąm kogel-mogel :p ktoś mógłby to potwierdzic?

coldrex

W kogel-mogel grał Maciek Koterski, a Misiek Koterski ma na imię Michał więc to nie jest ta sama osoba ;p

Maciek: http://www.filmweb.pl/person/Maciek+Koterski-8863
Michał: http://www.filmweb.pl/person/Michal.Koterski

oscaro77

nie dziwi was że nigdzie nie można dostać jego zdjęcia? zupełnie nic.

coldrex

Michał i Maciek to kuzyni

MartaJ_filmweb

Z opisów wynika ze raczej bracia.

coldrex

Maciek Koterski obecnie mieszka w Australii...

coldrex

Syn reżysera Marka Koterskiego znanego z filmów Dzień Świra.Maciek Koterski debiutował rolą Piotrusia w filmie Kogel-Mogel i Galimatias czyli Kogel -Mogel 2.Grał wtedy u boku aktorów m.in Grazynie Błęckiej-Kolskiej,Jerzego Turka,Katarzyny Łanieckiej,Zdzisława Wardejna,Ewy Kasprzyk. Wystepował potem w filmach u swojego ojca m.in. w Dniu Swira,Wszyscy Jesteśmy Chrystusami,Ajlawju.Wystepował w programie Kuba Wojewódzki oraz miał własny program Misiek Koterski Szoł:: TO ZNALAZLAM W SIECI

kasienka_lol

Ten wpis łączy DWIE RÓŻNE OSOBY (Maćka Koterskiego i Michała Koterskiego) w jedną...

kasienka_lol

marek koterski to jego wujek, gdzies na necie czytalam

Valtara

Dokładnie to stryjek. Maciej i Michał są stryjecznymi braćmi, ich ojcowie zaś są rodzonymi.

kasienka_lol

Pan Michał 1988 roku miał ok. 9 lat, a dziecko w filmie nie chodzi jeszcze do szkoły i wygląda na 5 lat.

coldrex

Michał Koterski jest bratem stryjecznym Maćka Koterskiego grającego postać Piotrusia Wolańskiego w filmach Kogel-mogel i Galimatias, czyli kogel-mogel II.

coldrex

Też kiedyś słyszałem tę wersję że to Michał tam grał ale coś mi nie pasowało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones