Linkin Park

10
2 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Linkin Park

Jest w miarę dobry ale na pewno nie najlepszy.Mieszają rocka chyba z rapem,dla mnie to jest trochę tragiczne.Jeśli chodzi o chestera to nie uważam go za genialnego artystę,głoś ma w miarę dobry i nic więcej.Posłuchajcie sobie Led Zeppelin,The Doors,Nirvana,Queen,The Beatles.To były prawdziwe zespoły które coś na prawdę grały genialnego a nie Linkin Park o których ciągle piszą w bravo.

Patologia546

PRZEPRASZAM ALE CO TO JEST ZA ZESPÓŁ TEN Led Zeppelin???

Liz12345

Nie znasz Zeppelinow? Wyjdz.

Patologia546

A ja Ci powiem że za wszystko!!! Ich muzyka mnie uspokaja, podtrzymuję na duchu gdy mam doła to zawszę ich słucham wtedy jest mi lepiej! ok powiem że the doors i Nirvana też słucham... ale świetlnośc The Beatles już dawno przeminęła!!! Dlatego dla mnie jest i będzie najlepszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lana1990

"świetlnośc The Beatles już dawno przeminęła" ???
No proszę Cię...

Patologia546

dokładnie, za wszystko.

słuchałam Nirvany, Queen i Led Zeppelin.
i wg mnie LP są lepsi. ^^
a to chyba nie ich wina, że piszą o nich w bravo, tak ?.


ja np. nie lubię za bardzo zespołów tj. Queen itp.
Avenged Sevenfold, Linkin Park i Three Days Grace to moja święta trójca.
a pozatym każdy ma inny gust muzyczny.


tyle odemnie na ten temat.
LP rocks. \m/

Patologia546

Linkin Park jest moim ulubionym zespołem od 9 lat i pomógł mi przetrwać wszystkie najbardziej stresujące momenty w życiu. Ich muzyka uspokaja.

Poza tym podziwiam, że gdy spadł "popyt" na nu-metal zaczęli grać bardziej rockową muzykę. Chłopaki potrafią się dostosować:-)

A głos Chestera? Mogłabym go słuchać bez końca!!!

Patologia546

Za to, że poprostu jest!!!!!!


za krotki...

Patologia546

Od czasów nagrania "Meteory" i "Hybrid Theory" nie zrobili nic godnego uwagi, te dwa krążki były naprawde bardzo dobre, a reszta to już jest taki komercyjny pop-rock, że aż szkoda gadać, znacznie się pogorszyli, nie ma ich nawet co porównywać do Nirvany, Led zeppelin itd. nie zasługują na to a tak na marginesie moim ulubionym zespołem jest Thousand foot krutch

Patologia546

Za co ? .... za Numb, In the end, Faint, What i've done, LOATR, new divide i masę innych utworów które nie dość, że mają nieziemskie brzmienie to i ich teksty są wręcz znakomite i mają jakiś przekaz.
Za Meteore, Hybrid Theory I MTM, za to że każdy ich album odnosi sukces.
Za wystepy LIVE ich koncerty są wspaniałe live in texas, rock am ring czy Road to Revolution Milton Keynes znakomite, zerknij na youtube i zobacz jak 100 000 ludzi śpiewa razem z chesterem In the end.

Na zakończenie dodam, że dla niektórych wspaniała muzykę tworzy leady gaga czy britney spears czyli komercha w 100% a o koncercie live można pomarzyć w końcu te Panie pewnie nawet tekstów swoich piosenek nie znają, bo wolą show zrobić i potańczyć.

pozdrawiam

acard

wolą show zrobić i potańczyć i pokazać tyłek!
głupie blondynki których wszędzie jest pełno.
włączam mtv2 itp. a tam co chwilę Lady Gaga.
żenada. -,-



zgadzam się z tobą.
i nie kumam tych ludzi dla których Britney czy właśnie lady gaga są wielkimi gwiazdami i inspiracjami. ^^

acard

gaga śpiewa live :) o brytnej sie nie wypowiadam

Jednak przyznam rację jak ktoś już wcześniej pisał, że po meteorze komercja się zaczęła.

Patologia546

Cóż... tu Ci przyznam rację. LP na pewno nie robi czystego rocka, bo oni grają mieszaną muzę, ale to właśnie jest w nich fajne. Są pomysłowi i oryginalni, a ich muzyka... hmm poprostu rewelacja, szczególnie ich "Meteora" czy "Minutes To Midnight". The Beatles są bezkonkurencyjni oczywiście i nie ma co ich nawet porównywać do dzisiejszych zespołów, bo większość robi gniot nie muzę, (np. taki Feel, Doda itp.) choć na jednym koncercie LP pojawił się Paul McCartney z Beatlesów i śpiewał z Chesterem "Yesterday", a jest chyba najbardziej rozpoznawalna piosenka Beatlesów i wogóle najwięcej grana piosenka przez różnych artystów na świecie. A skoro McCartney pozwolił sobie na taki występ, ze swoją osobą i swoją piosenką i zaśpiewał ją z Chesterem tzn. że ma do niego i jego zespołu szacunek, proste? A LP i tak są dobrzy w tym co robią. Swoją drogą lepiej słuchać Linkinów niż jakąś Lady Gagę, Dodę, Britney Spears i inne popowe ście*wa :P

kasiakk93

Popieram Twoją wypowiedź w 100%. Linkin Park jest świetnym zespołem, grają genialną muzę i napewno nagrają jeszcze nie jeden super kawałek!
LP RLZ!!!

Mousee_69

Jeżeli ktoś wielbi gagę,dodę albo brytnej... no to trudno.Porównywać ich do LP nie widzę sensu, bo to zupełnie inny gatunek muzyczny.Jednak Paul McCartney to już niestety nie ten sam człowiek co np 20-30lat tamu, inna świadomość rzeczywistości :)gra dla "keszu"
Jeżeli mógłbym coś zaproponować to warto się przestawić na "Hey" , Kazika , Wilki może happysad - klasa sama w sobie, ewentualnie można zostać przy LP jak kto lubi sobie pokrzyczeć do piosenki :> (starsze płyty oczywiście)

Patologia546

Linkin Park jest u mnie na 1 miejscu. Zajebiscie uspokaja mnie ta muzyka, a niektore kawalki wręcz nakręcają. Jest to jeden z niewielu zespolow ktory podoba mi się nawet za tak zwane "darcie mordy" [bo to podchodzi trochę pod metal]. Oprocz tego slucham praktycznie kazdego rodzaju muzyki: reggae, pop, trochę polskiego rapu [tylko tego ambitniejszego, rzadnego Peji itd. -.-, zalezy co mi kumpel wysle xd], Soul itd.
Oj, jedyny rodzaj muzyki ktory nigdy mnie do siebie nie przekona to Techno i tego typu "umca umca".

Raczej interesuje mnie muzyka ktora jakos na mnie dziala i ma jakies przeslanie. Linkin Park akurat najlepiej na mnie oddzialywuje ;d.

Xedrios

Hej! Peja kiedyś był ambitnym rapem:/ slums attack to był porządny hh, fakt, że się sprzedał, ale jednak:P no i wzgórze japa3

platyna_2

Peja to dziwak nie umiejący spiewac ... zgadzam się z Xedrios .. LP na 1 miejscu

maciejek93

W hip hopie nie chodzi o śpiewanie tylko raczej o przekazanie przesłania. Słyszałeś w ogóle Zwykłą Codzienność?;>
Peja to teraz jest dziwak, ale wiesz, zanim powstał cały ten szum wokół hip hopu tworzył na prawdę fajne kawałki.

platyna_2

super .. normalnie boskie kawłki .. słuchały je tylko osoby którzy lubią przeklinać i nic więcej .. łyse pały i tylko lubią hip hop

platyna_2

ale mi też przesłanie kur**** ja pier*** i same przekleństwa

maciejek93

zwykła codzienność, zwyczajna znieczulica, nikogo nie obchodzi dzisiaj krew na ulicach, zwykła codziennośc to już społeczeństwo nudzi, k=nikogo nie obchodzi los zabitych ludzi.
słuchaj, jeśli nie znasz kawałka to sie nie wypowiadaj na jego temat, ok?;>
no i ch*j z tym ze przeklinaja, słyszałam jak mike zaspiewal f*ck w kawalkach itede.
nie badz znowu hipokryta!
wiadomo, ze to cale zycie królewskie peji to wielka kupa, czy tez ta piosenka innych debilow, wsadze ci glowe do pralki - tez prymitywne

JEDNAK kiedys Peja spiewal madrze. teraz spieprzyl, cholerna komercja

platyna_2

mike mało przeklina raz w jednym utworze przeklnie ... ale nie co chwilę .. tak jak PEJA

maciejek93

a pfk to też według ciebie kupa nietoperza?

juz nie badz takim swietoszkiem, kazdy przeklina:D

wiesz co, ciezko, cholernie ciezko mi sie z tobą rozmawia, bo ja serio, nie cierpię się powtarzać, wiesz? dobra, napiszę po raz ostatni, ze zrozumieniem a ty czytaj uważnie.

Peja jako artysta nie tworzył muzyki od momentu powstania "Mój rap, moja rzeczywistość". Peja tworzył długo przed tym piosenki, w których nie przeklinał tak wiele (pod publikę), jednakże w tych starszych piosenkach między niektórymi przekleństwami znajdowały się cenne życiowe treści, których ty nie dostrzegasz ze względu iż jesteś do Peji uprzedzony. Naprostujmy więc wszystko: Te momenty, które wpuszczasz jednym uchem a drugim wypuszczasz to jest treść. Te, które zapamiętałeś to przekleństwa. Wiesz co, nie chcę być słuchał Peji. Chciałabym jedynie byś kiedyś w wolnym czasie wziął znalazł słowa starszych utworów slums attack i sobie na spokojnie przeczytał. Nie chcę cię katować muzyką, której nie lubisz, warto jednak byłoby się zapoznać z tym co tak zaciekle krytykujesz.


Przeczytałeś? Uważnie? Bo jeśli jeszcze raz napiszesz zdanie, które świadczy o tym, że olałeś cały wywód szczekając dalej swoje piosenki to się zdenerwuję i będę wtedy obrażać:P:P:P

platyna_2

nigdy tego nie wysłucham nie nienawidzę hip hopu .. i nie nienawidzę polskich piosenkarzy ... i umiem czytać nie mam 5 lat ..

maciejek93

Czasami odnoszę inne wrażenie, bo muszę się nieźle napocić byś dostrzegł puentę.
Napisałam, że nie chcę cię zmuszać do słuchania hip hopu, prawda? Podałam ci alternatywę, prawda? Nie chodzi mi o to bys słuchał czegoś czego nie chcesz. Nie chodzi mi o to bys słuchał czegoś czego nie chcesz. Nie chodzi mi o to bys słuchał czegoś czego nie chcesz. Nie chodzi mi o to bys słuchał czegoś czego nie chcesz. Nie chodzi mi o to bys słuchał czegoś czego nie chcesz. Nie chodzi mi o to bys słuchał czegoś czego nie chcesz. Nie chodzi mi o to bys słuchał czegoś czego nie chcesz. Nie chodzi mi o to bys słuchał czegoś czego nie chcesz. Nie chodzi mi o to bys słuchał czegoś czego nie chcesz.

Nie lubisz polskich piosenkarzy? Nie lubisz Comy, Carrion, Myslovitz? Ojojoj, chłopcze...
Wyrośniesz z tej nienawiści do narodu polskiego;)

platyna_2

http://www.youtube.com/watch?v=PVDW7lmVPg0 o to mi chodzi, o to.
"Spadam" Comy powoduje u mnie nacisk na mózg i wzmaga agresję.

platyna_2

nienawidzę polaków ... żałuje ze ja jestem polakiem ... Myslovitza tez nigdy nie posłucham ..

maciejek93

:D Tya... widzisz, Amerykanie wielbią Myslovitz. Nie nadawałbyś się na Amerykańca w takim razie:P:P

A ja kocham Polaków, bo są zdrowo pierdalnięci.

maciejek93

A ja nigdy nie posłucham całej ostatniej płyty Linkin Park bo ona jest be. Przeleciałam na szybkiego początki piosenek i już widzę, że to dziadostwo jest:P

platyna_2

nie karze ci ... a amerykanie są super i co z tego ze lubią myslovitza ..

maciejek93

Nic z tego. Wyrośniesz;)

maciejek93

hmm, powiem ci że "when they come for me" zapowiada sie ciekawie

platyna_2

when they come for me jest super .. mike super rapuje ... wyrosnę jak wyjadę z polski

maciejek93

i...
przykro mi
jedyna piosenka, która mnie zainteresowała
nie lubię ckliwych piosenek, które sa mroczne jak lampa uliczna;]
ale próbowałam, nie mogę powiedzieć, że nie.

platyna_2

szkoda wszystkie utwory są fajne... z ATS tak samo jak minutes to midnight

maciejek93

jesteś zje bany, linkin to plastikowy metal, deftones, korn czy nawet limp bizkit to klasyki nm ale oni? buhahaha

MilesQuaritch

Linkin to plastikowy metal to ty jesteś plastikowy oczywiście Limp Bizkit, Korn to też klasyki,podobnie jak Linkin Park z kolei Deftones gra muzykę na pograniczu rocka i metalu, a nie nu - metal dokształć się trochę a potem opowiadaj głupoty!!!

indy90

Według mnie Linkin Park nie jest nu metalem. Już nie. Według mnie jest elektro-rockiem. Nie można ich muzyki nazwać metalową biorąc pod uwagę ich ostatnią płytkę gdzie wszystkie piosenki są śpiewane jakby Chester miał zgniecione jaja. Prawda jest taka, że LP nu-metalem nie jest i raczej nie będzie jeśli z każdą płytą będą grać delikatniej. Coś jeszcze cukiereczku?

platyna_2

Jedna płyta jest grana w stylu elektro - rocka, co nie znaczy że kolejne płyty będą grane w tym stylu może wrócą do starego brzmienia tym bardziej że linkin w każdej płycie zmienia styl. Poza tym Chester w niektórych utworach w nowej płycie drze się jeszcze bardziej niż w poprzednich albumach. Po czytaj sobie w necie LP każdy album ma nagrany w innym stylu. Dokształćcie się trochę a potem gadajcie głupoty...

indy90

No to nie pisz, że grają nu-metal dzieciaku. Kolejne płyty będą grane w tym stylu jeśli jeszcze bardziej tego nie zmiękczą, albo zaczną robić techniawkę. Oni już nie wrócą do tych czasów, starych, dobrych, nu-metalowych. Będą się tylko staczać. I nie wysyłaj nas chłopcze do książek, bo piszemy prawdę a ci się gacie w dupę wrzynają, bo nie potrafisz tego zaakceptować.
"Poza tym Chester w niektórych utworach w nowej płycie drze się jeszcze bardziej niż w poprzednich albumach."
Zacytuję tutaj Tylera Durdena troszku. To, że LP mają kilka piór w dupie nie czyni z nich kurczaków.

indy90

http://www.rockmetalshop.pl/product-pol-4539-ksiazka-ENCYKLOPEDIA-NU-METALU-auto r-Joel-McIver.html

Odsyłam cię do lektury dziecko. "Pójdż dziecko,jam Cię uczyć każę..."

MilesQuaritch

Poszukaj w zagranicznych stronach a nie tylko polskich poza tym encyklopedie są pisane przez wielu ludzi na świecie i każda jest inaczej napisana, i inaczej tłumaczy, i nie każda prawdę mówi

indy90

Te, które są pisane przez niedorozwojów nie ma co nawet czytać. Chyba ty niestety za dużo o tym czytałeś, a za mało słuchałeś przez co pianie koguta zdaje się bym dla ciebie nu-metalem.

indy90

akurat pozycja McIvera jest rzetelna, autor sam na włąsną rękę zbierał i klasyfikował materiał do niej, był swiadkiem i fanem tworzenia się tego podgatunku muzycznego od początku lat 90-ych.

indy90

buhahhaha linkin klasyk, chłopcze wracaj słuchać Fasolek i nie ucz ojca jak dzieci robić, rocznik 90 tyle wie o początkach nu metalu co ja o twoim paskudnym ry ju

indy90

10-Drowing Pool

9-Disturbed

8-Rage against the machine(im not sure if they are nu metal)

7-Static-x

6-Deftones

5-System of A Down

4-Linkin Park(the new style suck dick...)

3-Slipknot

2-Limp Bizkit

1-KORN


Jeden komentarzyk pod kapelami nu-metalowymi. Znasz angielski? To przyjrzyj się komentarzowi do LP. Ponadto jest do tego wuchte "fajne". Co to może znaczyć? LP zje bali.

MilesQuaritch

Adek, Adek, oni myślą, że to jest nu-metal! http://www.youtube.com/watch?v=51iquRYKPbs
Jak dla mnie brzmi jak Scooter w refrenie:P

platyna_2

Mój wujek też słucha Linkinów a on nic innego oprócz Metalu i Hard Rocka nie słucha i zna się na muzie bardziej od was razem wziętych i to on polecił mi jakiej muzy i zespołów powinienem słuchać. i jestem mu za to barzdzo wdzięczny!!!

indy90

taaa ja też mam wujka, jeździ za Metalliką i i opróżnia i m kibel w autobusie:) Hetfield pozwala mu wtedy wejść na koncert za free, znają się w choj dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo:D

MilesQuaritch

Ty tylko umiesz obrażać ludzi. Mój wujek osobiści zna Acid Drinkers wiec zna się na muzie bardziej niż ty. I weź chociaż ludzi nie obrażaj wypowiadaj się kulturalniej bo widać że kultury cię nie nauczyli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones