Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 811 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

Lindsay zrezygnowała z udziału w filmie The Best Time of Our Lives. To już chyba 4 film z którego zrezygnowała o ile nie było ich więcej. Co jest grane?? Jak tak dalej pójdzie nie zagra w żadnym filmie:(

Dzuma

no własnie co ona robi. Przeciez ten film tak swietnie sie zapowiadal i jeszcze zagrałaby tam Keira... Czemu ona to robi

tom_26

ja tam samo jak wy jestem tym bardzo zmartwiony. Pomimo iz jakos nie przepradam za Keira to uwazam ze zagranie tej roli było by dla niej bardzo dobre (tj. jej reputacja). Ale coz po ostatnich wiadomosciach mozna wywnioskowac ze moze imprezki sa dla niej wazniejsze niz kasa, wiecej fanów. No chyba ze jeszcze mozemy wziasc po uwage inna opcje. Zrezygnowała z filmu poniewaz jest zajeta nagrywaniem nowej płyty. Ale coz tylko ona zna powod tej smutnej i nagłej decyzji :(

ToySoldier

a to ona nową płye nagrywa????????????????????????????????

tom_26

noooooooo premiere ma byc latem. DOkłada data nie jest mi znana ale ma wyjsc. Juz sie nie moge doczekac :)

ToySoldier

nie wiedziałem nawet:) ale fajnie że nagra płyte znów, a ciekawe kiedy sie jakieś single pokaża:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones