LeBron James

LeBron Raymone James

6,1
1 375 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby LeBron James

Ja uważam że Lebron jest najlepszy na świecie za 5 sezonów przewyższy wielkiego MJ

Speed23

Nie kompromituj się człowieku ... Nigdy nie przewyższy Jordana, a nawet nie osiągnie poziomu Kobego.

pichalski

poziom Kobego ?
kilku zawodników już osiągnęło jego poziom, w tym James

Speed23

Z obecnych zawodników jest najlepszy jak dla mnie, a Michaela ma szanse przegonić :)

baciey

Moim zdaniem Kobe w tym i poprzednim sezonie robi niesamowite rzeczy. LeBron nie jest jeszcze na tym poziomie. Kobe rozgrywa teraz jedne z najlepszych sezonów w swojej karierze, jest w pełni rozwiniętym zawodnikiem.

pichalski

Az strach się bać jak Lebron się rozwinie. Kobie jest bardzo wartościowym zawodnikiem ale LBJ mu dorównuje i sądzę że w osiągnięciach na parkietach NBA przegoni go ale czas nam pokaże.

pichalski

Lebron - skuteczność - 47% - pkt - 27 - zbiórki- 7 - asysty - 7 - bloki - 0.8 - przechwyty - 1.7
Kobe - skuteczność - 45% - pkt - 25 - zbiórki- 5.3 - asysty - 4.7 - bloki - 0.5 - przechwyty - 1.5

Jak widać są prawie równi, z tym że Kobe ma za sobą 14 lat gry a Lebron 7. Na chwile obecną grają na tym samym (najwyższym) poziomie.

baciey

Kobe 5
Lebron 0

pichalski

I co z tego? Mowa o tym kto jest lepszym zawodnikiem, a takowym jest LeBron już od dłuższego czasu.

dgone

Na jakiej podstawie uważasz, że Lebron jest lepszy ?

pichalski

http://www.youtube.com/watch?v=FBqL2ikTgGY koniec tematu.

pichalski

LeBron jest od trzech lat lepszy od Kobe. Z gównianego Cavs zrobił czołową drużynę ligi, mając przy tym kosmiczne statystyki, dwukrotnie z rzędu wygrywając MVP ligi. Kobe grając w drużynie z MO Williamsem, Jamisonem i stuletnim Shaqiem miałby problem z wejściem do playoffs (tak jak to było w 2005).

A MJ był wielki, ale jeśli chodzi o ocenę graczy to żadem autorytet. Przypomnę tylko, że to on wybrał w drafcie Kwame Browna i Adama Morrisona.

pichalski

Wypowiedź Jordana to opinia i jest z 2008 roku - wtedy byli na bardzo zbliżonym poziomie. Na dodatek Mike krótko wcześniej powiedział, że LeBron ma potencjał na przerośnięcie Kobe'go.
LeBron jest znacznie produktywniejszym koszykarzem od dobrych 3 lat, ma większy wpływ na zespół, praktycznie w każdym elemencie statystycznym jest lepszy od Bryanta. To czym Kobe przedewszystkim się wyróżniał nad nim kilka lat temu jak shooting - teraz już ma gorsze. Dla zorientowanych tematu, który z nich jest lepszy nie ma już gdzieś od 3 lat. Kobe'go na półce najwyższej hierarchii trzyma tylko drużyna.
@allan_houston: Draft to jest głównie loteria, większość menadżerów sięgnęła by wtedy po Kwame, tak samo jak po Darko, Olowa czy paru innych niewypałów.

Speed23

LeBron jest looserem i zawsze nim będzie. Nie ma psychiki, a warunki i umiejętności to nie wszystko. Nigdy nie może być porównywany do MJ, bo ten nigdy z Chicago nie uciekł, a na pierwszy tytuł musiał parę dobrych lat czekać. Swoją drogą drugiego MJ nigdy nie będzie. :)

PS. Te 5 lat z pierwszego postu zaraz mija i przepowiednia kolegi jakoś się nie sprawdziła. :)

Przemas_2

dobrze gada, polać mu ;-)

Przemas_2

No teraz spokojnie można powiedzieć że LeBron James jest najlepszy ... te wsady :)
Michael Jordan BYŁ NAJLEPSZY ale już nie jest bo nie gra w NBA

P.S Kobe lepszy od Jamesa? Pff... ostatnio się skompromitował przed Millawukee

Barges

Wsady nie świadczą o tym, że jest najlepszy.
Jordan był najlepszy, Kobe jest zaraz za nim, przed LeBronem jeszcze długa droga.

pichalski

Ja wiem wiem .. :D Ale ja wole LeBrona od Bryanta ...

1. MJ
2. LeBron
3. Bryant

pichalski

http://www.youtube.com/watch?v=IUrZa0e1obY

Macie ich Najlepsze akcje

Szczerze obaj są świetni .... Lecz ja wole Lebrona.

Barges

Ciężko ich porównywać, bo są w innym wieku i grają na innej pozycji. Zobaczymy jaki poziom gry będzie prezentował James w wieku KB24. Dla mnie i dla wielu Kobe jest wyjątkowy, przez całą karierę gra w jednym zespole, zdobył 5 mistrzowskich pierścieni i nie poddał się tylko dalej dąży do swojego celu, LeBron nie posiada takiej determinacji.

pichalski

Wyniki gracza najskuteczniejszego ! :) :)

http://www.youtube.com/watch?v=kL2TnZS0dWA&feature=fvwrel

Dużo Osób pewnie to widziało ! :)

Barges

LeBron jest na pewno lepszy i to już od dobrych kilku lat, ten ranking całkiem dobrze oddaje rzeczywisty poziom za ubiegły rok, czyli dość sporą różnice między nimi.

Barges

Co? Jakie wsady?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones