Julia Butters

8,0
6 497 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Butters

Nie rozumiem tego zachwytu nad jej rolą w Pewnego razu w Hollywood. Chyba dzięki ładnej buzi jest tak wysoko oceniana za rolę Trudi.
Według mnie lepsza była u Tarantino Perla Haney-Jardine jako B.B w Kill Billu vol. 2

Natalis_Elisabeth6002

Już ma noty na FW jak stare wygi ze 100 dobrych filmów. Ludzie to zwyczajni kretyni z klapkami na oczach. Rola 5 minut, ale już jest mega gwiazdą, bo nauczyła się kilku krótkich dialogów.

Natalis_Elisabeth6002

Kim była ta Trudi ? Na FW nie znalazłem takiej aktorki czy jak ona woli aktora

lukasz_f

Chodzi ci o to czy była postacią historyczną jak Sharon Tate? Pewnie została wymyślona jej postać na potrzeby filmu jak Rick Dalton, może była inspirowana prawdziwą dziecięcą aktorka tamtych lat.

Natalis_Elisabeth6002

Zagrała znakomicie. Duet (i kontrast) z DiCaprio jest jednym z najmocniejszych aktorskich atutów filmu.

Jeśli chodzi o wysoką notę, to po prostu nie ma jak uwzględnić dorobku, kiedy opisujesz aktora JEDNĄ cyfrą. Miałoby większy sens postępowanie na zasadzie: "Wprawdzie rola jest świetna, ale ponieważ to dopiero jeden film, to dam gówniana ocenę"?

Cargha

Z twierdzeniem że duet tej dziewczynki z DiCaprio jest jednym z ''najmocniejszych'' atutów filmu się nie zgadzam (bo dziewczynka zagrała poprawnie i tyle, nic więcej). Ale sprzeczanie się w takiej kwestii sensu nie ma i prowadzi do punktu ślepego.

Bez sęsowana zasada. Wydaje mi się że aktorowi można wystawić notę JEDNĄ cyfrą, po obejrzeniu z nim tylko jednego filmu, niezależnie od tego czy rola nam się podobała czy nie. Zwłaszcza że Pewnego razu... to nie debiut aktorski Juli Butters jeśli już mówimy o niej.

Natalis_Elisabeth6002

też nie kumam, właściwie ta scena była do wycięcia :P

Natalis_Elisabeth6002

co do DiCaprio to stwierdził że to najbardziej profesjonlna młoda aktorka z jaką grał https://v.redd.it/g9p8ps6xuid91 .

Natalis_Elisabeth6002

Niestety dobrze to oceniłeś - nie rozumiesz. To nie kilka linijek wyuczona na pamięć. Ona jest tam zestawiona jako świeża, pełna werwy i pasji entuzjastką na tle zdezelowanego, zeżartego komercją i wypaleniem zawodowym bohaterze granym przez di Caprio j jako aktorka czuje to, że właśnie o to chodzi w tej scenie. Nie odbiega poziomem w scenie z di Caprio, a ma tyle lat, ile ma. Nie zachwycam siei jej innymi rolami, bo ich po prostu nie widziałem, ale akurat tę oglądałem kilkanaście razu, bo naprawdę jest fenomenalna.

Natalis_Elisabeth6002

Ech wiadomo jak to działa, nowy Harvey Weinstein za parę lat zrobi jej karierę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones