Ingrid Bolsø Berdal

7,2
3 068 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ingrid Bolsø Berdal

z wyglądu na 100%, ale czy aktorstwa? W Herkulesie było ok, ale to kino czysto rozrywkowe. Trzeba
będzie obejrzeć inne produkcje :)

konstar18

dokladnie mialem to samo odczucie: jak tylko sie pojawila na ekranie w "Herkulesie" to od roza skojarzylem ją z Nicole Kidman. Ale w "Hansel & Gretel" to za Chiny Ludowe jej nie rozpoznalem (ten film ogladalem po "Herkulesie")

baronio

no, bo to któraś z tych pod maskami wiedźm. jedna to berndal a druga to nasza J. Kulig. obie nie do rozpoznania.chociaz... może po oczach?

konstar18

dokładnie, w herculesie musiałam za pauzować i sprawdzić co to za aktorka bo miałam wrażenie, ze Nicole Kidman odmłodniała o kilka dobrych lat:)

remco

potwierdzam. Młoda Nicole

konstar18

w Hensel I gretel ona była ą fajną agresywną z różkami. Kulig to ta z czerwonymi włosami. Łatwo po zdjęciach sprawdzić.

konstar18

Też miałam to samo skojarzenie oglądając Herculesa, aż musiałam sprawdzić obsadę, bo pomyślałam, że może jakoś komputerowo odmłodzili Kidman ;D

konstar18

Hehe widzę, że nie ja jedyna miałam takie skojarzenie oglądając Herkulesa :D...

konstar18

I jeszcze jako Angua w Piekle pocztowym. Jak ją zobaczyłem w Herkulesie, to pomyślałem, że gdzieś widziałem ten wzrok i usta. Wchodzę na Filmweb, a to faktycznie ona grała Angułę :-)

Jacolex

Ja to sie jeszcze klocilem, ze to jest Nicole Kidman☺ Dla mnie wygladala podobnie jak w filmie Aquaman.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones