Clara AlonsoI

María Clara Alonso

7,8
370 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clara Alonso

Jestem zaszokowana faktem że ona ma tylko 23 lata :-P Jest młodsza (albo nawet w wieku) połowy
obsady "Violetty"! Młodsza od Alby, Artura, Rodrigo... Najlepsze że gra ich nauczycielkę. Myślałam
że ma koło 30-tki ;-)

Lola140392

Też byłam w szoku, gdy zobaczyłam, kogo gra w "Violetcie". Pamiętam jak grała z Jorge w "Cando Toca La Campana" i wraz z nim w filmie "Higway" coś tam (nie pamiętam całego tytułu).
To teraz porównanie, Clara ma 23 lata, a Diego?
I z nich zrobili parę? (Jeszcze nią nie są, ale do tego serial pewnie zmierza, nie widziałam oryginału)
Rozumiem, że wyróżnia się wzrostem, bo to w serialu widać, ale żeby tak młoda osoba grała nauczycielkę osób, ktore prywatnie są starsze? Niespodziewalabym się.

I mam problem z uświadomieniem sobie, że Clara jest tylko 4 lata ode mnie starsza :)

miachar

Ode mnie tylko 2 ;-) I masz rację... Przepaść wiekowa między Diego a nią jest znaczna... To naprawdę zadziwiające. Dla mnie wyróżnia się nie tylko wzrostem, ale z twarzy wygląda starzej... Po prostu... Łał :D

Lola140392

A jeszcze 3 lata temu nie wyglądała na starszą tak, jak teraz. Jak sobie przypomnę teledysk do jednej piosenki od LA Disney , to tam wyglądala na młodszą od Jorge.

miachar

Nie widziałam tego... Możesz podać link? :)

Lola140392

http://m.youtube.com/index&desktop_uri=%2F

Naprawdę młodo wtedy wyglądała, a to było tak nie dawno, bodajże 2009 czy 2010 rok (data dodania filmiku nie jest dokładną datą nagrania video).

użytkownik usunięty
miachar

moze ja ucharakteryzowaki;p ale nie rozumiem po co, nie bylo starszych aktorek na miejsce angie?
w ogole ile angie ma miec lat w serialu?
bo w zasadzie kiedy urodzila sie violetta angie byla jeszcze dzieckiem, czyli moze miec max 27 lat:) wiec grac osobe 5 lat starsza niz w rzeczywistosci to znowu nie az tak duzo:)

wg mnie angie w serialu wyglada na >30

Mnie najbardziej zastanawia to, że German nie domyśla się, żę Angie może być jego szwagierką.
Na pewno choć trochę przypomina swoją starszą siostrę i German z pewnością poznał rodzinę swojej żony.

Co do możliwej charakteryzacji, mnie się wydaje, że dorobili Clarze worki pod oczami, by jej twarz wyglądała na bardziej zmęczoną i tym samym starszą :-)

użytkownik usunięty
miachar

no wlasnie, matke znal, wiec musial wiedziec, ze byla tez siostra dziewczynka ;d

Teraz pozostaje czekać na 41 odcinek w czerwcu, jak Angie powie: "Jestem siostrą Marii".

użytkownik usunięty
miachar

a powie? :D

W promo odcinka 41, puszczanego pod koniec odcinka 40 jest widoczna sprzeczka Germana i Angie, która mówi, że nie da Violetcie spokoju, bo jest siostrą Marii :D

użytkownik usunięty
miachar

no to czekac do czerwca-.-

Dokładnie. Nasz disney to umie dobić -.-

Może i to lekka przesada tak młodą aktorkę przypisywać do takiej roli. Aczkolwiek czy nie na tym polega aktorstwo? Zresztą wyobrażacie sobie inną Angie? Do tak światowego serialu obsada na pewno nie była wzięta z przypadku. Clara musiała przejść odpowiedni casting i czymś zachwycić twórców serialu, co oznacza, że nie było do tej roli nikogo lepszego :)

miachar

ojj ... :D Obejrzyjcie profil na twitterze. Ją tylko do Violetty tak postarzyli :)
https://twitter.com/clarialonso_

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones