Björn Mosten

8,1
206 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Björn Mosten

boski :)
https://imgopt01.mrskincdn.com/mrman/blog_resource/000/000/005/333/bjorn_mosten_ 69608b_infobox-55f7ea85_web.jpg?1604595209

Monikaslask

Tak mi przykro, ja teraz mam 23 lata, on realizuję się w życiu, pewnie ma udane życie seksualne a ja boję się żyć.

friendsfan1

Dziwna odpowiedz:)

Monikaslask

Myślę, że bardzo prawdziwa.

friendsfan1

Czemu sie boisz zyc ??

Monikaslask

Życie jest straszne, a ja nie mam po prostu nic.

friendsfan1

A co byś chciał miec ??

Monikaslask

Nie wiem co mam robić. W piątek pierwszy raz na siłownię gdzie zadano mi głupie pytanie i nie wiem co robić, tam polubiłem jednego z trenerów i spodobało mi się miejsce, mimo, że jest drogo. Boję się, że następnym razem nie wpuszczą mnie tam samemu. Chciałbym wreszcie odważyć się żyć, bywa tak, że na jakiś czas odblokowuję się i przestaję myśleć i idę na całego, ale potem znów się zablokuję z powodu ogromnego strachu przed życiem. Zaraz częściej jednak jedynym rozwiązaniem jest odłożenie tych myśli na bok, ale one wracają. Chciałem zrobić sobie dziś swój pierwszy w życiu obiad, ale rodzice wrócili do domu i się przestraszyłem. Chcę żyć, odważyć się żyć na trzy miesiące, zdać maturę, iść na studia z Fizyki do Łodzi, znaleźć pracę, podróżować. Został mi jeszcze ten rok i następny, a potem muszę zdawać całą maturę od nowa i nie wiem jak to wygląda. Chcę napisać w tej sprawie do posłów oraz senatorów i OKO Press. Co robić? Dlaczego mój trzy lata starszy były znajomy w wieku 23 lat nie miał takich problemów i podróżował, dlaczego ktoś nie ma problemów z samorealizacją jako nastolatek, zdaję maturę, idzie na studia, ma pracę i swoje mieszkanie? Formalnie uwaliłem tylko Matematykę, nieformalnie wszystko poza Angielskim. Czy zdawać tylko dwa przedmioty teraz czy może pięć? Pięć przedmiotów kojarzy mi się z "odważeniem się żyć na maksa" a dwa przedmioty z porażką, mimo, że chcę się uczyć do pięciu. Nie przeszedłem buntu nastolatka, bo bałem się rodziców. Chciałbym chociaż na trzy miesiące odważyć się żyć tak jak chcę, rodzice mi się we wszystko wtrącają i negują to co czuję. Chcę znaleźć pracę w produkcji filmowej albo w redakcji magazynów kulturze, ale nie mam siły pisać e-maili. Co ja mam robić? Nie pamiętam czy kiedykolwiek w życiu przeczytałem książkę i czy uczyłem się po 10 roku życia. W tym popłochu nie wykupiłem sobie karnetu, który kosztuję 375 zł. Muszę zapłacić 250 zł za maturę.

friendsfan1

Masakra

friendsfan1

Podaj maila

Monikaslask

karol.skolmowski@onet.pl