Beyoncé

Beyoncé Giselle Knowles

7,3
1 815 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Beyoncé

PISZCIE KTORĄ WOLICIE
JA OSOBISCIE WOLE BEYONCE ,LADNIEJSZA ,SUPER TANCZY I SWIETNE PIOSENKI
CRAZY IN LOVE DEJA VU BABY BOY
CHOC RIHANNA TEZ NIE JEST ZŁA

biedron91

Ja też wole Beyonce może nie jest najlepszą aktorką ale ma piękny głos i jest cudna, chciałbym żeby moja żonka tak wyglądała :) Jej piosenki są Zaje***e a Rihanna jest ładna i ma beznadziejne piosenki ale nie wygląda na swoje 18 lat tylko na 25 a nie powinno tak być powinna jak najdużej pokazywać swoją młodość :D i chować swoje wileki czołlo :P

___MISTRZU___

wg. mnie Bayonce lepsza:-)

użytkownik usunięty
___MISTRZU___

Oczywiście ,że Beyonce!! sRihanna tylko ją kopiuje, sami zobaczcie:
http://pl.youtube.com/watch?v=kfDJ2HepTPY

Oraz kilka linków z muzyką Beyonce:
http://pl.youtube.com/watch?v=0i38JRTyMik
http://pl.youtube.com/watch?v=nGJlLQG-mWQ&feature=related
http://pl.youtube.com/watch?v=4Bnr_5DuFpU&feature=related
(w tej piosence wyżej, w teledysku trochę mnie irytuje to że Bey udaje Jay'a :( )
http://pl.youtube.com/watch?v=RaNLdKbu1iM&feature=related
http://pl.youtube.com/watch?v=IGnux0_SPsM&feature=related
http://pl.youtube.com/watch?v=W7a24mf_76k&feature=related
http://pl.youtube.com/watch?v=kJFscLngknY&feature=related
Bey jest suppper :)
Kocham Cię kochanie ;*

biedron91

Jasne że Beyonce ... ta dziewczyna umie śpiewać i tańczyć ... jest już można powiedzieć profesjonalistką ...

biedron91

Oczywiście beyonce jest sto razy lepsza. rihanna kopiuje styl bey co nazywa wzorowaniem się. beyonce świetnie tanczy, jest piekna, ma super głos i styl noi oczywiście sprzedała dużo, dużo wiecej płyt od rihanny. beyonce jest swietna

biedron91

Ja wole Rihanne. 100% Rihanna!!
Ona to dobiero jest piękna...
SoS i Unfaithful jest super...lepiej wpadają do ucha.
Kiedy zobaczyłem Deja Vu w telewizjii czyłem lekki niesmak.
Ale każdy ma swój gust,no nie??
P.

biedron91

Wolę Rihannę ale Beyonce też lubię tylko Rihanna jakoś tak przypadła mi do gustu i jest ładniejsza.
Pzdr.

Klaudiiia

Ladniejsz Pieękniejsza ma ładniejsze pioneski jest nie zwyciężona ......................BEYONCE chociaż ja tak uważam każdy ma swoje zdanie

paulusia1918

Beyonce jest lepszą wokalistką, Rihannie jeszcze trochę do niej brakuje.

biedron91

Ani Rihanna ani Beyonce nie są ładne. Gdyby nie tony makijażu, byłyby bardzo przeciętne, żeby nie powiedzieć - brzydkie. Jednak Beyonce potrafi śpiewać, tańczyć i ma wszytsko czego potrzeba aby być dobrą i lubianą wokalistką. A Rihanna głosu wogóle nie ma - jedynie miauczy i mruczy. Jej głos działa mi na nerwy...

Skylaria

Beyonce ma lepszy glos, spiew rihanny jest jak dla mnie mdły...
A co do wygladu- beyonce jest drobniejsza no i wkoncu to ona zostala zaliczona do najlepiej usmieachajacych sie gwiazd, do tego Rihanna ma szeroki nos..
Jak dla mnie np. Rihannie daleko do Knowles, a ze szczupla umalowana, ma cyca i spiewa te serenady to niektorzy faceci na nia leca;)

użytkownik usunięty
biedron91

zdecydowanie beyonce... beyonce może tam jakos ssuper extra nie spiewa, ale rihanna na pewno gorzej w ogole jest brzydsza i taka jakas nieprzyjemna z twarzy :P

biedron91

Zdecydowanie Beyonce! Rihanna próbuje kopiować Bee:/ czego nie znoszę! Poza tym Beyonce ma lepszy głos,nie męczy się jak Rihanna(nie obrażając jej fanów;]).

biedron91

Wolę Beyonce. Rihanna zżyna jej styl, ale ma spox piosenki :]

TheaStephanie

jeśli chodzi o muzykę to wole beyonce, mimo że nie słucham takiej muzy, co do wyglądu to jednak rihanna.

TomBird

Hm, jak dla Mnie to Beyonce. Ma znacznie lepszy głos i ciekawsze piosenki.

InowroclawskiWilk

Ja też wolę Beyonce. Rihanna jest piosenkarką, z której chcą na siłę zrobić gwiazdę, wygląda nienaturalnie, głos ma przeciętny, choć jej piosenki są melodyjne i łatwo wpadają w ucho. Beyonce już długo utrzymuje się na rynku muzycznym, odnosi sukcesy i na to zasługuje. Rihanna próbuje ją naśladować i to udowadni, że nie ma własnego stylu. Co do wyglądu...Ja bym to określiła tak: Rihanna ma lepszą figurę, ale z twarzy o o niebo lepsza jest Beyonce :)

alexa_2

Sama bym tego lepiej nie ujęła.. zgadzam się w 99%, bo wiesz co do figury to każdy lubi co innego ;] Pozdrawiam ^^

biedron91

Zdecydowanie Beyonce.... Ona jest już długo na scenie muzycznej, zna się na tym, co robi, jest w tym dojrzała, sama pisze piosenki, pracuje nad swoimi układami tanecznymi, daje z siebie wszystko, co może. Dzięki niej Destiny's Child wyprodukowały tyle przebojów, jest piekielnie zdolna. No i ma głos. Piosenki Rihanny są trochę bez wyrazu, często na jedną nutę... W branży jest póki co nowa i nie ma takiej mocnej pozycji jak Beyonce, która jest już artystką, która sama "zajmuję się" swymi piosenkami, Rihana ma swoich tekściarzy i piszących muizykę. A jeśli chodzi o wygląd, Rihanna ma dziwnie nieproporcjonalną twarz... Nie podoba mi się;) Zdecydowanie wolę Beyonce, pod każdym względem.

annica_2

oczywiscie ze Rihanna,, lepsza i młodsza. beyonce jest cienka jak zupka wiezienna

Avnith_Edd

Co ty gadasz Beyonce jest niezła. Może tak mówisz bo nie lubisz J-Z. :)

biedron91

Obie sa beznadziejne. Maja do dupy muzyke.
ale predzej zcierpie Beyonce, bo wystepuje z Jay-Z.

exelero

co???? młodsza. co za argument. rozumiem kazdy ma inny gust ale nikt nie moze powiedziec ze rihanna wiecej osiągnela na rynku muzycznym i jest popularniejsza od beyonce bo to jest mijanie sie z faktami.beyonce zagrala w wielu filmach. wydala wiele plyt. piosenki tkaie jak crazy in love, survivor, indepondet women, bills bills bills czy baby boy osiągnely popularnosc taką o której rihanne nawet sie nie marzylo. sprzedalo nieporuównywalnie wiecej plyt od jej nasladowczyni i tu musimy pamietac ze to rihannna kopiujestyl beyonce i na kazdym kroku ja nasladuje

biedron91

Jasne że Beyonce ,,, (Rihanna próbuje ciągle updobniać się do Bee)

biedron91

Oczywiście, że Beyonce!
Ma cudowny głos, potrafi ślicznie tańczyć, coś sobą reprezentuje. Jej najnowsza płyta - no po prostu energetyczne cudo;D;)
Jest śliczna i ogólnie.. Skąd takie porównanie?:)

Rihanna. Kwestia własnego zdania, ale ja jej nie trawie. Jak się pojawia na scenie, to nie dość że jest pretensjonalna, brzydsza od Beyonce, to jeszcze miauczy, jęczy i nie można jej "śpiewu" słuchać.
No i robi się na Bee. Ogromny minus - odpada w biegach startowych ;D, są bez porównania.

Zaznaczam, że to tylko moje zdanie.

biedron91

Oczywiście, że Beyonce, w ogóle porównywanie Beyonce do Rihanny i odwrotnie jak dla mnie nie ma sensu, bo Rihanna nie dorasta Bee do pięt :D

A dlaczego właśnie Beyonce? Wystarczy przypomniec, że jest 2 w historii muzyki kobietą, i pierwszą afroamerykanką, która otrzymała nagrodę ASCAP, za to,że tworzy fenomenalne teksty piosenek. I tego nie da się wyuczyć, ona po prostu ma talent. Pozatym jej głos po prostu rozbraja. Sprawdza się w szybkich, rytmicznych hitach, gdzie nawet "o o o o o" w Crazy in Love staje się niezwykle trudne do skopiowania, bez energii jaką emanuje Beyonce, nikomu się to nie uda tak jak jej. No i oczywiście jej głos jest niezastąpiony w balladach i wolniejszych kawałkach. "Listen", "Dangerously in love" i masa innych to tylko przykłady wspaniałego wokalu i tego, jak Beyonce traktuje muzykę. Wystarczy posłuchać, bo właśnie wtedy najbardziej można zauważyć jej zaangażowanie, poświęcenie i pasję do tego co robi. A robi to fenomenalnie :)

Za to Rihanna... jej piosenki są według mnie mocno średnie. Zawojowała listy przebojów głównie tym, że jej kawałki mają klimat karaibski, egzotyczny, to ludzi rusza. Ale wokalnie nie podoba mi się. I jak na nią patrzę to od razu myślę sobię, że to zarozumiała dziewczyna, która myśli, że jest naj.

;)

biedron91

oCZYWISCIE ZE BEYONCE.ONA JEST SWIETNA WE WSZYSTKIM TYM CO ROBI,MA PIEKNY GLOS SWIETNE PIOSENKI CUDOWNIE TANCZY ITD.TRZYMAM KCIUKI ZEBY DOSTALA PARE GRAMMY 2007

biedron99

RIHANNA of course:D
Kiedyś bardzo lubiłam Beyonce, zwłaszcza wtedy kiedy była w DSC - miały super piosenki a teraz jej muzyka i piosenki wykonywane "solo" jakoś nie za bardzo przypadły mi do gustu.

użytkownik usunięty
biedron91

Je też wolę Beyonce, ogólnie raczej częściej słucham Cher i Madonny, ale dla mnie Beyonce śpiewa super. Za Rihanną nie przepadam.

biedron91

BEYONCE!!!
Wydaje mi się, że Rihanna jest jej podróbką... Nieudaną podróbką... Rihanna jest przy niej żałosna. Bayonce super tańczy, a głos ma niesamowity!!!

biedron91

beyonce lepiej tanczy spiewa, jest ladniejsza i zgarnala duzo wiecej nagrod, dodatkowo sprzedla wiecej plyt od rihanny. wole beyonce, ona jest niesamowita, rihanna sie przy niej chowa. pond de repley to tania podrobka lose my breatch a soso przypomina mi crazy in love, rihanna powinnna znaleźć wlasny styl i mysle ze wtedy wiecej by osiagnela

James_6

Tak, uważajcie, bo beyonce jest ładna. Ma okropne włosy i zachowuje sie jak księzniczka.

biedron91

Beyonce...zdecydowanie. Tak jak już ktoś wspominał, żadna z nich nie jest ładna bez "tapety". Rihanna ma niezłe kawałki, ale w tym starciu Bee zdecydowanie zwycięża. Bee ma dłuższy staż, Rihanna jest nową, rozpoczynającą karierę wokalistką, a Bee ma za sobą już zespół i naprawdę wiele świetnych piosenek. Poza tym świetnie tańczy i głos też ma dobry. Podzielam też opinię, która mówi o tym, że Rihanna kopiuje styl Bee. POZDRO ;*

biedron91

myśle ze nie chodzi o urode wiek czy sylwetke tylko o t tym temacie o talent beyonce swietnie spiewa ma poprostu geenialny glos! zgadzam ise ze rihanna ma mdly głos a Be do tego tanczy :D:D i to jak!

keira_lol

Nie wiem, czy genialny.... Na pewno lepszy od Rihanny. Rihanna fatalnie wypada na żywo. Beyonce zawsze brzmi tak samo, jak na płycie. Jest zdolniejsza od Rihanny. Seksowniejsza. Ładniejsza. Ma większą charyzmę. ALE sprawia wrażenie z drugiej strony bezmyślnej, zapatrzonej w siebie i pustej. Z kolei Rihanna wydaje się być naiwniaczką, ale szkoda o niej gadać, bo ona po prostu nic w sobie szczególnego nie ma. Jest taka "bezenergetyczna" w porównaniu z Beyonce.

panna_z_awinionu

moim zdaniem genialny bo lepszego nie slyszalam! nie zauwazylam ZE SPRAWIA WRAZENIE takiej jak napisalas bo mysle ze chodzi o oto co robi

biedron91

Beyonce ma ładniejsze rysy twarzy.
Jeśli chodzi o muzykę to ja w innych klimatach gustuję.
Jedoczneśnie uważam, że Beyonce długo pracowała na to, co ma a Rihanna wzięła się z nikąd, ot tak, jak większość jednosezonowych gwiazdek.

Veridell

obie są SUPER:D:D:D:D

obie ładne i mają cool głosy:D:D

agrafcia2

Heh oczywiście że Beyonce ona jest też dobrą aktorką udowodniła to w "Różowej Panterze" i "Dreamgirls"

Sidewinder

w różowej panterze nie, za to w dreamgirls swietnie zagrała

James_6

Oczywiście, że Beyonce ! Rihanna jest fajna, ale bez przesady.. do Beyonce jej jeszcze troche brakuje.. ;)

lusia10

wiadomo że Beyonce jest lepsza.. myśle że ma fajniejszy charakter i ciekawiej się wypowiada w wywiadach! I ma o iwele fajniejsze piosenki! Rihanna to uż epoka kamienia łupanego!

agrafcia2

Ja uważam, iż Rihanna jest lepsza. Lubię też Beyonce. Ale Rihanna jest moją ulubioną wokalistką. Urzkła mnie swoją urodą, glosem, spoobem bycia. Rihanna zdecydowanie jest lepsza od Beyonce! Kawałki Ri bardziej wpadają w ucho;p po prostu są bardziej energiczne:)
Rihanna rule zi tyle!!

biedron91

Ludzie nie porównujmy takich gwiazdek jak Rihanna,Ciara,Chrtistina Millian itp do takich artystek jak Beyonce czy Aaliyah...litości...

Aleera_2

Bayonce

Aleera 100% racji :) Jakby nie patrzeć Bee jest jedynym artystą popowym jaki naprawdę szanuję

Eminem11_2

Aleera z ust mi to wyjęłaś! ^^ Ale najwyraźniej niektórzy nie potrafią odróżnić poziomu...

TheaStephanie

Oj zgadzam się z tym:) niestety takich ludzi jest coraz wiecej,a najlepsze jest to ze niektórzy twierdzą że Rihana lepiej śpiewa od Beyonce...jak to przeczytałam to aż mnie krew zalała...:P najlepiej poprostu olewac cos takiego,na szczescie Rihanka niedługo odejdzie w zapomnienie jak te wszytskie malowane lale,a kiedy w koncu ludzie przestaną razem z nią śpiewac "ela,ela,ela,ela,ela,eh eh eh eh eheeeehh"
to bedzie zupełny koniec naszej "utalentowanej" Rysi:) chyba ze za kilka miesiecy znowu wyda dziesiątą płyte byle tylko utrzymac sie na topie...życze jej powodzenia:P

biedron91

A ja nie lubię żadnej.
O. ;p
hehe, chyba rodzynek. ;))

biedron91

Tak szczerze to nie ma porównania!!! To nie liga Rihanny! Beyonce jest rewelacyjna!!! Widzieliście Rihanne na żywo?? Nie polecam!!!

mabia_2

Ja wolę Rihannę bo fajniejsze ma piosenki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones