PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838879}
4,9 4 072
oceny
4,9 10 1 4072
4,0 4
oceny krytyków
Zombie express 2: Półwysep
powrót do forum filmu Zombie express 2: Półwysep

To był film czy gra?

ocenił(a) film na 3

Przez chwilę nie wiedziałem czy oglądam film czy może Need for speed. Te animacje pościgu i ta ciężarówka z przyspieszeniem jak Lambo Aventador. O tej Toyocie 4x4 już nie wspomnę. Początek zapowiadał się całkiem ciekawie ale z czasem ten film okazał się totalną katastrofą.
Oni poważnie wierzyli w to, że gang da im połowę kasy?Jakim cudem przez 4 lata wirus nie wydostał się z płw.? Zombie bały się Kim dzong una? Statki strzegące Korei można było przekupić wyłącznie z Chin? Nikt nie wpadł na pomysł by ukraść okręt i zrobić dokładnie to samo ale w Korei?
Scenariusz - dno
Aktorstwo - słabe
Reżyseria - słaba
Zdjęcia - dno
Charakteryzacja - w miarę ok.

ocenił(a) film na 3
arasik

Porażka na całej lini. Jedynie charakteryzacja truposzy utrzymała poziom pierwszej części. Strasznie się zawiodłem, a liczyłem n dobry film. To wyglądało jak szybcy i wściekli 10. Brakowało tylko napakowanych koksów.

ocenił(a) film na 3
amilo24

W sumie jakby nagle wyskoczył z helikoptera Vin Diesel w swoim dodgu to szczerze mówiąc wcale bym się nie zdziwił

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones