PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507060}

Zimne światło dnia

The Cold Light of Day
5,2 10 406
ocen
5,2 10 1 10406
3,7 3
oceny krytyków
Zimne światło dnia
powrót do forum filmu Zimne światło dnia

Daję 3/10

ocenił(a) film na 3

Zwyczajnie słaby. Gdyby chociaż obcy zeżarł Ripley... Tylko przystojny główny bohater trochę ten film ratuje.

ocenił(a) film na 3
Lilit84

Dobry był tylko początek zapowiadający dobry film obyczajowy. Potem z każdą minutą było coraz gorzej. Efekty specjalne, pościgi, strzelaniny nie uratowały tego filmu. Nie pomogli też Sigourney Weaver (znana z "Obcego") i Bruce Willis. Słabizna. Zgadzam się w zupełności.

ocenił(a) film na 6
Peter2013

pierwsza połowa faktycznie słaba, ale później robiło się coraz lepiej i całościowo wyszedł niezły film. ma parę wad, nawet dużo jak m.in gra aktorska ale nie przesadzałbym z tymi słabymi ocenami

ocenił(a) film na 6
Mauna_Kea

Jestem podobnego zdania, włączyłem tak od niechcenia mimo słabych ocen, a nie zawiodłem się tak bardzo. Może kino niezbyt ambitne ale od tak dla rozluźnienia wieczorkiem ujdzie.

ocenił(a) film na 8
Mauna_Kea

Uf, normalne odpowiedzi. Początkowo było średnio, ale później mi się spodobał. Szczególnie, gdy akcja działa się w zabytkowych miejscach (przelotem, ale zawsze). Każdy może mieć swoje zdanie, no ale nie przesadzajmy, nie można wszystkiego mieć podanego od razu na tacy, w film trzeba się czasem wczuć.

ocenił(a) film na 4
Lilit84

Dla mnie marny ten główny bohater. Wolę oglądać więcej Willis'a.

ocenił(a) film na 3
Lilit84

Nieprawda, film ratuje przystojna hiszpanka. Aktor grający głównego bohatera nie umiał wtedy grać i do dzisiaj się zresztą nie nauczył..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones