PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498012}

Zamknięta księga

A Closed Book
4,6 708
ocen
4,6 10 1 708
Zamknięta księga
powrót do forum filmu Zamknięta księga

Niedoceniony

ocenił(a) film na 7

Wiem nawet dlaczego. Film ma istotne braki - nie ma w nim: strzelaniny, pościgów, wiszenia na gzymsie, wrzasków, lejącej się krwi, seksu, szybkich cięć i ostrej muzyki. Jest tylko ciekawa historia z wisząca gdzieś w powietrzu tajemnicą, dobre dialogi, scenografia i ciągle piękna DH. Pomimo tych licznych braków i wad, polecam!

ocenił(a) film na 2
pkb_pl

Niestety nie, film jest po prostu bardzo słaby. Byle jaka historia, brak napięcia, zero klimatu i mierne aktorstwo, takie zagrane i zrobione to wszystko na odwal się. A szkoda!

ocenił(a) film na 7
udkojagniece

Słabe aktorstwo? wow, Conti nie ma raczej słabych ról, ale nie będę się sprzeczał.

ocenił(a) film na 2
iraz75

No cóż, mam inne zdanie ;)

ocenił(a) film na 7
udkojagniece

Dziwne, według mnie Daryl Hannah bardzo dobrze zagrała, a film ma bardzo fajny klimat i świetnie buduje napięcie. Jedynie rozwiązanie całej historii nieco mniej mi się podobało. Obecnie film można obejrzeć na Netfliksie.

ocenił(a) film na 7
pkb_pl

Ale są cycki a dla niektórych to podstawa.

ocenił(a) film na 8
pkb_pl

Masz 100 proc. racji. Klimatyczne thrillery (oraz horrory) wiecznie są hejtowane. Przykre to. A film świetny. Połknąłem go jednym tchem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones