PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34922}

Za szybcy, za wściekli

2 Fast 2 Furious
7,2 178 326
ocen
7,2 10 1 178326
4,5 13
ocen krytyków
Za szybcy, za wściekli
powrót do forum filmu Za szybcy, za wściekli

Miałem sprowadzić go sobie z japonii. Widziałem na tradecarview.com kilka ciekawych ofert za całkiem nieduże pieniądze jednak zrezygnowałem tymczasowo, nietylko ze względu na ceny paliwa, byćmoże konieczna byłaby przekładka kierownicy ze strony prawej na lewą, choć słyszałem że w polsce ma wejść ustawa zezwalająca na jazdę z kółkiem po prawej. Jak to było z tym modelem w USA? Dlaczego jest nie do kupienia w stanach?

ocenił(a) film na 8
JohnDp

chyba masz wybujale marzenia ,a to nie forum moto :))

agatka9082

Kobieto do kuchni sio!!! Co do Skyline to musisz mieć na prawda dużo forsy, legalna przekładka skyline to wydatek około 50 tys zł. Aż tak cię ten film wciągnął że chcesz sobie to autko sprawić? Powiem ci, są lepsze :D

ocenił(a) film na 7
astro91

Jeśli chodzi o tuning osiągów to Skyline jest najlepszy :).

P.S. Pierwsze zdanie w twojej wypowiedzi było szowinistyczne, a ja nie przepadam za takimi gośćmi.

ocenił(a) film na 7
Crackarotto

Nie żebym się czepiał, ale Supry nikt w sprawie poprawy osiągów nie przebije.

ocenił(a) film na 9
dwd95

oo tak ;) Supra naprawdę jest świetna.Marzę by sobie kupić te autko.

Dragit17

ale w Polsce sobie takim nie pojeździsz... bo drogi mamy beznadziejne to raz...a dwa.. w końcu wywiozą na zachód albo na wschód (na części)....... i to Twoim autku ;p

ocenił(a) film na 9
Labavi

Samemu się poskłada autko ;)) Dam radę, najwyżej ucieknę w stone Czech ; p

astro91

Pewnie masz na myśli Skyline GTR-R35?

JohnDp

Jeszcze nie widziałem na żywo Skyline R34 GTR kurde maszyna prze piękna.

Kane777_filmweb

Ma kilka osób w Warszawie.

Spotykają się nieraz pod lotniskiem by się pościgać ;-)

JohnDp

Prawie jak na torze Top Gear:P

użytkownik usunięty
JohnDp

Hołowczyc ma klub w którym za uiszczenie składki członkowskiej możesz jeździć m.in. GT-Rem. Jest tam jeszcze 911, Lancer Evo i parę innych :)

Musiałbym się zorientować więcej na temat zasad i uczestnictwa.
Dzięki za ten wpis z informacją do posta :)
Jestem obecnie od 4-latek w posiadaniu również sportowego auta, ponad 300hp i mam mały kłopot gdyż niemogę go sprzedać, z wyglądu dokładnie taki sam jaki posiadał Kuba Wojewódzki.
Ogłaszałem gdze się dało w tamtym roku przez wiele miesięcy i nic. W tym roku jeszcze nie ogłaszany, nadal posiadam jeżdżę na bierząco, ale chętnie sprzedam lub zamienię na coś ładnego z niemiec z napędem 4X4

użytkownik usunięty
JohnDp

Co dokładnie, zarzuć zdjęcie bo jestem ciekawy.
Ja wolę nie przyznawać się czym jeździłem bo sportowe auto to to nie było :) Teraz zbieram na jakieś tanie autko, miłe widziany byłby napęd na tył. Oj chciałbym bardzo, tylko, że w zimie musiałbym jeździć ostrożniej.

Mam właśnie tył napęd. Gdzie mógłbym Ci przesłać fotkę?

użytkownik usunięty
JohnDp

Wrzuć tutaj link :)

Na maila wolę, bo linków z ogłoszeniami nie można na forum. Mam zdjęcia w laptopie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones