PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11580}

Wejście smoka

Enter the Dragon
7,6 93 tys. ocen
7,6 10 1 92668
7,4 25 krytyków
Wejście smoka
powrót do forum filmu Wejście smoka

Jak byłem mały to bardzo chciałem obejrzeć ten film. Tym bardziej że mój bracki był wielkim fanem Bruce'a i miał cały pokój wytapetowany jego plakatami :) Był ponad dwadzieścia razy w kinie na "Wejściu smoka" i miał nawet nagraną na kasprzaku całą ścieżkę dźwiękową z tego filmu. Ja byłem za mały żeby iść do kina, więc słuchałem tej ścieżki dźwiękowej i wyobrażałem sobie film :) Pamiętam jeszcze jak pierwszy raz puścili "Wejście smoka" w tv i bardzo chciałem go zobaczyć, ale pech chciał że zaraz po napisach początkowych nastąpiła awaria zasilania i w całym mieście przez jakieś 2 godz. nie było prądu. Żaden późniejszy film nie miał już w sobie takiej aury tajemniczości i magii jaką miało "Wejście smoka". Oczywiście 10/10 :)

HlTMAN

Witaj!
chciałabym o ile to możliwe nagrać z Tobą i z Twoim bratem mini- wywiad do Radia RMF Classic. Szukamy prawdziwych fanów Wejścia Smoka i Bruce'a Lee - przygotowujemy teatralną wersję Wejścia Smoka i na antenie RMF Classic będziemy opowiadać o "tamtych" czasach i fanach Mistrza. Odezwij się proszę mailowo lub na numer 504-416-817, pozdrawiam serdecznie Monika, Teatr Łaźnia Nowa, Kraków

ocenił(a) film na 10
HlTMAN

taaak KLASYK :D ja dzięki temu zaczęłam chodzić na karate :) Co jak co, ale nikt nie pobije Azjatów w scenach "kopanych" :) oni robią to najlepiej.

ocenił(a) film na 10
HlTMAN

karate bylo wtedy hitem, dzieki Bruce Lee