PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32657}

Trzej muszkieterowie

The Three Musketeers
7,1 1 201
ocen
7,1 10 1 1201
Trzej muszkieterowie
powrót do forum filmu Trzej muszkieterowie

Bardzo lubię

użytkownik usunięty

Podoba mi się ten film. Wracam do niego kilka razy i zawsze mam dobre odczucia. Myślę, że duża w tym zasługa wspaniałej obsady aktorskiej. A Lana Turner udowadnia, że była naprawdę bardzo dobrą aktorką.

ocenił(a) film na 8

Moja ulubiona adaptacja muszkieterów, fenomenalna.

ocenił(a) film na 10
mbm1988

Jedna z moich ulubionych adaptacji. Gene Kelly, choć nie śpiewa w tym filmie, to jednak daje z siebie wszystko. Milady piękna, choć zabójcza. Atos pijak, ale pełen godności. Portos rubaszny i wesoły. Aramis pobożny i uwodzicielski. Richelieu demoniczny, Królowa pełna uczuć, Konstancja urocza, Buckingham romantyczny kochanek i dzielny polityk w jednym. Jedynie brak mi lorda de Winter i Planchet jakiś taki mało Dumasowski. I dziwny niedosyt w sprawie Rocheforta. Ale jednak i tak film świetny.

ocenił(a) film na 5

Turner faktycznie znakomita. Gdy reszta obsady gra na jednej nucie (ten gra złego, tamten dobrego), tak postać Lany jest bardzo zniuansowana. Brawa na stojąco. In plus brawurowo zainscenizowane pojedynki, ale film opowiedziany pospiesznie i jeśli chodzi o narrację nieprecyzyjnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones