PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568200}

Sztuka dorastania

The Art of Getting By
6,7 39 670
ocen
6,7 10 1 39670
Sztuka dorastania
powrót do forum filmu Sztuka dorastania

Filmy tego typu

ocenił(a) film na 6

Znacie może filmy o popularnej dziewczynie w szkole, albo o zbuntowanych bogatych
nastolatkach, coś tego typu ?

whereim79

przypomniał mi się film pt Crazy Beautiful, w troche innym typie jest Flipped, a coś w stylu zakochanej złośnicy to Cała ona.

whereim79

"Keith".

ocenił(a) film na 6
kosmonatka

ok dzięki ;)

ocenił(a) film na 10
whereim79

a może "całkiem zabawna historia" też z emmą roberts?
a tak wgl to też polecam "flipped", choć dla niektórych może się on wydawać nudny...

ocenił(a) film na 7
whereim79

hm. jeszcze tego filmu nie obejrzałam, ale powoli się zabierałam i pewnie po przyjdzie mi coś lepszego i trafniejszego na myśl. Tak w sumie dużo jest seriali amerykańskich opartych na szkołach. Jeśli chodzi o bardziej psychologiczne ale dalej w dość w swobodny, lekki to tak nie wiem czemu ale nasunęłam mi się Easy A http://www.filmweb.pl/film/%C5%81atwa+dziewczyna-2010-519774 co prawda możliwe że w porównaniu z tym filmem będzie ona dużo słabsza i nieco presadzona ale sam film nie jest głupi lecz nie zdziwie się jeśli dużo osób będzie polenizować, bo pomysł i realizacja jest dość... nie wiem jak to określić. W każdym razie dla niektórych może być on ciekawy dla innych może być kiepski co jest dość normalne ale wydaje mi się, że może mieć potencjał.. tylko trzeba iść głębiej w przekaz.

ocenił(a) film na 6
AidilM92

AidilM92 Dzięki obejrze ten film ;) Szukam także filmów o nastolatkach właśnie z pozycją w szkole lub o problemach z zachowaniem, alkoholem itd ;)

ocenił(a) film na 6
AidilM92

Easy :) Obejrzałam, przyjemny film ;)

ocenił(a) film na 7
whereim79

hmm.. a ogólnie do czegoś konkretnie szukasz czy po prostu spodobała Ci się tematyka?

ocenił(a) film na 6
AidilM92

Powiedzmy że spodobała mi się tematyka :)

ocenił(a) film na 7
whereim79

Problemy z zachowaniem i alkoholem? Od razu kojarzy mi się film "Thirteen" z Nikki Reed :)
http://www.filmweb.pl/Trzynastka

ocenił(a) film na 6
pauuuluska23

Widziałam :)

ocenił(a) film na 8
whereim79

Daydream Nation
Twelve
Zabiłem moja matkę- wg mnie świetny, ale nie każdemu może sie spodobać
Niewidzialny- niby o natolatkach, ale jednak porusza powazniejsze tematy
Dakota Skye

Więcej grzechów nie pamiętam....

ocenił(a) film na 6
wiiolka

Dzięki, tylko teraz bez megavideo będe miała problem z obejrzeniem :P

ocenił(a) film na 8
whereim79

dla chcącego nic trudnego....

ocenił(a) film na 7
wiiolka

Bez tajemnic

ocenił(a) film na 7
e_cegielka

Może trochę po czasie odpisuję, ale może ktoś będzie jeszcze szukał podobnego filmu. The Wackness - w pewnym sensie prawie identyczne filmy, również o dojrzewającym nastolatku szukającym swojego miejsca w świecie. Moim zdaniem dużo lepszy i dojrzalszy od "Sztuki .." , znaczenie bardziej rozwinięty temat, lepsze postacie. Jeżeli komuś sie podobała "Sztuka..." to wg mnie Wackness spodoba mu się jeszcze bardziej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones