PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659676}
7,2 158 204
oceny
7,2 10 1 158204
7,2 34
oceny krytyków
Spider Man: Homecoming
powrót do forum filmu Spider-Man: Homecoming

Najsłabsze filmy marvela

użytkownik usunięty

Wymieniamy najsłabsze filmy marvela

Moje typy
1. Spider man Homecoming 4/10
2. Ant Man 5/10
3. Avengers Age Utron 5/10
4. Thor Mroczny Świat 5/10

a wasze typy

1. Thor: Mroczny świat
2. (Nie taki znowu) Incredible Hulk
3. Iron Man 2
a tak, to reszta jest co najmniej przyzwoita.

użytkownik usunięty
LordVader345

Nie rozumiem czemu Iron Man 2 ale ok

ocenił(a) film na 10

Bo za dużo jest gadania i za bardzo komediowy

użytkownik usunięty
Himiteshu

Chyba mówisz o Ant Manie :)

prawie wszystkie to smietnik

thor mroczny świat 3/10
czas ultrona 3/10
ant man 4/10
homecoming 4/10
capitan ameryka 4/10
iron man 3 4/10
iron man 2 4/10
thor 4/10
civil war 4/10
avengers 4/10
zimowy żołnież 5/10


użytkownik usunięty
Venetor

"żołnież" ok nie mam pytań

ocenił(a) film na 10
Venetor

Dobre argumenty

użytkownik usunięty
Himiteshu

Bo ty masz ich najwięcej akurat

ocenił(a) film na 10

Mówimy o Tobie dziecko

użytkownik usunięty
Himiteshu

Chyba o tobie

ocenił(a) film na 3

1. Avengers Ultron
2. Iron Man 2
3. Kapitan ameryka 1

a najlepsze:
1. Kapitan Ameryka 2
2. Kapitan Ameryka 3
3. Iron man 3

użytkownik usunięty
karol10104

Iron Man 3 to żart? Hmmm ;d.nie no ok twoje zdanie

ocenił(a) film na 3

a co jest nie tak w iron manie 3? PS. Nie jestem fanem ani marvela ani tego drugiego, dla mnie to są filmy które mają przyjemnie umilić czas i do których raczej się nie wraca, jednakże Kapitan Ameryka 2 najbardziej przypadł mi do gustu dlatego że najmniej odbiega od rzeczywistości, i oczywiście sam Rogers jest jak dla mnie kozacki, a Iron Man głównie z uwagi na charyzmatycznego Tonego Starka, zaś z tej drugiej wytwórni doceniam Batmana z uwagi na naprawdę fajny mroczny klimat.

użytkownik usunięty
karol10104

Chaotyczność
Schematyczność
Mandaryn

jedynie efekty i muzyka była dobre

też lubię drugą część kapitana, jest pierwszy najbardziej udany, staranny film marvela. Praktycznie bez wad co innego już Civil War które coraz bardziej u mnie traci na rzecz Strażnków Galaktyki 2... zresztą w tym roku to jedyny dobry film mcu bo spider man to klapa

ocenił(a) film na 3

szczerze? Nie oglądałem spidermana dlatego się nie wypowiadam, ale wgl mnie nie kupuje, ten trailer i to wszystko nie podoba mi się, nie oceniaj książki po okładce tak bym sobie powiedział gdyby nie to że tych historii o pająku było dużo za dużo :P PIerwszy spiderman był trochę za bardzo sztywny, sztuczny, ale to były inne czasy i mimo wszystko wypadło nieźle, ten drugi spiderman był całkiem okey z większą chęcią bym obejrzał trzecią część tamtego spidermana ponieważ każdy film jakoś wciąga, a teraz w krótkim czasie dostajemy kolejnego gościa jakiegoś bachora i do tego Tonego Starka mi to śmierdzi takim tandetnym przemalowanym filmem amerykańskim, a wolałbym coś ala kreskówki o spidermanie z lat 94, gdzie była powaga, groza, humor. Chciałbym aby cała historia była bardziej poważna, więcej grozy, klimatu, żebyśmy rzeczywiście wkręcili się ten świat, żeby było więcej intrygi i postacie z jakąś głębią.

użytkownik usunięty
karol10104

Oglądałem jeden teaser Spider Mana i już wystarczyło by mnie nie zachwycił, w sumie to zasadniczo powiedziawszy ostatnio w okresie wakacyjnym z filmów bohaterskich dostajemy niemalże gnioty. Ant Man, Legion Samobójców, teraz Spider Man.

Trylogia Raimiego byłaby najlepszą trylogią spider mana gdyby inni aktorzy i nie zmarnowano potencjału historii
Niesamowity Spider Man był spoko ze względu na Garfielda ale druga część o wiele wiele gorsza

No właśnie, kompletnie Holland mi nie podpasował a co do Tony'ego Starka to mam już dość jednej i tej samej miny RDJ... gość jest uważany za najlepszego aktora a zaczyna ostatnio grać tak mdło że nie idzie go oglądać zwłaszcza w filmach marvela, został mu już chyba tylko Sherlock inaczej skończy jak Johny Depp na starość

http://www.filmweb.pl/serial/Spider-Man-1994-121831

mówisz o tej kreskówce? jejku mamy podobne zdania, tak to kreskówka spider mana z mojego dzieciństwa, oglądało się jeszcze za czasów Fox Kids pózniej Jetix ehhh to były czasy i taki film o spider manie bym chciał otrzymać. Ale taki film o spider manie mógłby zrobić mistrz Del Toro

ocenił(a) film na 4

Bez urazy , ale z ciebie jest jełop....Sam tworzysz temat o najgorszych filmach marvel'a i chcesz aby ludzie podawali ci swoje opinie...I gdy to robią spinasz się i zadajesz pytania w stylu '' To żart ? '' .

Zgaduję , że nie masz więcej niż 15 lat ... no , ale cóż wymienię swoje -

Najgorsze :

DareDevil (2003) - 3/10 ( bo serial jest akurat zajebisty )
Iron Man 3 - 3/10
Electra - 3/10
Thor Mroczny Świat - 4/10
Hulk - 4/10

Reszta jest przyzwoita , albo bardzo dobra . Tyle w temacie.

użytkownik usunięty
patryk250

Daredevil 2003 to.nie film marvela
Electra i Hulk też

Yyy nie mam 15 lat... Więc nie trafiłeś... To że się spinam to dlatego że nie mogę zrozumieć jak można być tak nie wymagającym widzem że można lubieć taki gniot...

ocenił(a) film na 4

Em to są filmy z marvela...To nie są filmu powiązane z ''MCU'' . Trzeba było pisać jaśniej .

I dlatego istnieją opinie ? Wszyscy mamy odmienne ? Mnie też dziwi to , że iron man 3 może się komuś podobać , ale jak już wspominałem - opinie .

użytkownik usunięty
patryk250

przecież każdy odróżnia te uniwersa gdyby pytał o te gnioty to bym napisał że wymieniamy najsłabsze filmy marvel - fox marvel-sony a nie

ocenił(a) film na 4

Marvel to marvel , MCU to MCU.

Tyle w temacie.

ocenił(a) film na 8

Najgorsze filmy MCU:

1: - "Incredible Hulk"
2: - "Thor: Mroczny Świat"
3: - "Avengers"

Za średnie uważam:

1: - "Thor"
2: - "Captain Ameryka Pierwsze Starcie"
3: - "Ant Man"
4: - "Iron Man3"

Cztery powyższe filmy mimo wszystko, lubię.

ocenił(a) film na 7

Mój top od najlepszych do najgorszych
1. Strażnicy Galaktyki 8/10
2. Zimowy Żołnierz 8/10
3. Iron Man 8/10
4. Wojna Bohaterów 7/10
5.Strażnicy galaktyki 2 7/10
6. Avengers 7/10
7. Iron Man 3 7/10 (zajebisty Mandaryn i zagranie na nosie komiksowym fanbojom hehe nic mnie tak nie cieszy)
8. Ant man 7/10
9. Dr Strange 6/10
10. Czas Ultrona 5/10
11 Thor 5/10
12. Iron man 2 5/10
13. Pierwszy Cap 5/10
14. Thor mroczny świat 4/10
15. Niesamowity Hulk 3/10

ocenił(a) film na 7

------------fantastyczne------------

1. Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz
2. Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

----------------dobre---------------

3. Iron Man i Iron Man 2 (nie mogę zdecydować, ten sam poziom)
4. Avengers: Czas Ultrona
5. Incredible Hulk

+ Spider-Man: Homecoming (znajdzie się prawdopodobnie gdzieś między trzema powyższymi pozycjami, jeszcze nie wiem gdzie- czekam na premierę DVD, żeby obejrzeć jeszcze raz)

6. Doktor Strange
7. Thor: Mroczny świat
8. Avengers
9. Ant-Man
10.Thor
11.Captain America: Pierwsze starcie

---------------średnie---------------

12.Strażnicy Galaktyki
13.Iron Man 3
14.Strażnicy Galaktyki vol. 2

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones