PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004587}

Sekret Madeleine Collins

Madeleine Collins
5,9 1 687
ocen
5,9 10 1 1687
5,7 6
ocen krytyków
Sekret Madeleine Collins
powrót do forum filmu Sekret Madeleine Collins

Moim zdaniem to film psychologiczny, pokazuje mocno skomplikowaną sytuację między kilkorgiem ludzi, dużo różnych emocji i w nich i we mnie - podczas oglądania tego filmu - było.

ocenił(a) film na 3
niespokojnaona

To że to film psychologiczny to dla mnie oczywiste. Ale jak dla mnie psychologia mocno naciągana, postawy bohaterów się nie bronią i całość wygląda mocno niewiarygodnie.

ocenił(a) film na 8
kaymann

Hm... myślę, że wiarygodność całości zależy trochę od naszych osobistych doświadczeń. Im starsza jestem, tym więcej spraw przyjmuje za możliwe. Dla mnie sytuacja w tym filmie to po prostu życie, to jak przeżywają ja bohaterowie filmu, do mnie przemawia.

ocenił(a) film na 8
niespokojnaona

Też uważam film za bardzo dobry. Nazwanie go thrillerem jest niezbyt trafne.. Film skupia sie na psychologii głównej bohaterki, świetnie zagranej przez V. Efirę. Nie wiem, dlaczego niektórzy uważają, że ta postać jest niewiarygodna. Może dlatego, że zwykle podwójne zycie prowadza mężczyźni, a tu nagle kobieta?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones