PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119636}

Rent

7,2 10 523
oceny
7,2 10 1 10523
7,3 3
oceny krytyków
Rent
powrót do forum filmu Rent

Ma może ktoś nuty do Seasons of Love ? Wszędzie szukałam ale tylko można kupić i to za 100 zł... wprawdzie są wszystkie utwory no ale 100?.. http://nuty.pl/autorzy/autor-larson__jonathan.htm

może ktoś posiada nieodpłatnie? :P

Golden_Rose

sa w internecie, ja mam.. jednak nie do kazdej piosenki

guga_buzka

;) ja też JUŻ mam tylko w stanie takim kiepskawym...

Golden_Rose

Na pewno znajdziesz na www.pianofiles.com. Tylko tam trzeba pisać maile do ludzi, którzy posiadają te nuty, ale z reguły przesyłają :).

ocenił(a) film na 10
Golden_Rose

Jezeli jeszcze szukasz nut- daj mi znac to przesle;)

aniajulie

jeśli są w dobrym stanie to bardzo chętnie :)
z góry dziękuję, mój mail to abramakabra@o2.pl

ocenił(a) film na 9
Golden_Rose

Również byłabym wdzięczna za nutki... avienae@o2.pl

ocenił(a) film na 9
Avienae

Ach, od razu dodam, że chodzi mi o partie wokalne, najlepiej wszystkich głosów :)

aniajulie

Ja też bym chciała nuuuuuty jak można! :)
agusiakss@gmail.com

aniajulie

jesli to możliwe to prosiłbym tez o te nutki. na adres
kacper.szczygielski@gmail.com

z góry dziękuję :)

ocenił(a) film na 7
Dziadofon

Siemka byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś z Was wysłał mi przynajmniej nutki do Season of love.. bardzo mi zależy na tej piosence. Dziękuje z góry. --> kapselek89@interia.pl

aniajulie

Aniu, pisałaś kiedyś na forum, że masz nutki do "Seasons of Love" z musicalu "Rent". Bardzo pilnie ich poszukuję, chciałabym zrobić ten utwór z moim chórem, dlatego bardzo proszę Cię o pomoc, jeżeli to nie sprawi Ci kłopotu to wyślij mi nutki na maila: kama_ka@wp.pl. Z góry baaardzo dziękuję!!!

ocenił(a) film na 6
aniajulie

siema ;] pisałaś, że masz nuty do 'Rent'. konkretnie chodzi mi o piosenkę "seasons of love", ewentualnie jeszcze "final b". jeśli masz rozpisane to ladnie na głosy, to bardzo bym prosiła, żebyś wysłała na maila ;] fitifka@tlen.pl

Golden_Rose

Hey ;) Jak ktoś ma piosenki z Rent w dość dobrym stanie to ja też bym chętnie prosiła :) Z góry thx

ocenił(a) film na 9
Golden_Rose

hej, hej, jakby ktoś miał jeszcze nuty- jakiekolwiek z filmu- bardzo proszę o wysłanie :) oli.childofzion@gmail.com

Golden_Rose

Ma ktoś jeszcze nuty do ów filmu ??
Poprosze na sebawaligroski@gmail.com

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones