PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10038612}
6,5 4 848
ocen
6,5 10 1 4848
3,4 18
ocen krytyków
Raport Pileckiego
powrót do forum filmu Raport Pileckiego

Dziś byłem na "Raporcie Pileckiego" na sali może max 15 osób, po seansie wszyscy wyszli w ciszy, ostatnio wychodząc po "Katyniu" zastałem taką ciszę. Film jest bardzo dobry momentami aż brutalny. Fajnie że taki film został nakręcony i powinniśmy więcej takich filmów robić aby młode pokolenie mogło się za znajomić z tragicznymi losami ludźmi którzy walczyli abyśmy mogli żyć w wolnym świecie

ocenił(a) film na 1
m_wiemann

Ja bym się śmiał po seansie :)

sinda

To bys liscia dostal

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sinda

Ty jakiś j...ty ?

sinda

Ale jak byś mógł się śmiać z wybitymi zębami?

ocenił(a) film na 3
m_wiemann

Drętwa chała

wojtek_2011

Każdy ma swoje gusta, skoro film o bohaterze, ukazujący piekło tamtych czasów uważasz za drętwy i chałę to pozostań na oglądaniu "Barbi" czy innych filmów, które może są dobre, ale są fikcją.

ocenił(a) film na 10
m_wiemann

Szkoda czasu na komentowanie wpisów niepoważnych ludzi.

m_wiemann

Najlepiej szantażowac poważnym tematem, żeby nie obrazić kiepskiego filmu.

m_wiemann

40 sekund zwiastuny filmu o Pileckim i już niezgodność z prawdą. Pilecki sam się zgłosił na ochotnika do tego zadania. Dowództwo prosiło, żeby to przemyślał, czy na pewno chce. Film, który odebrano Leszkowi Wosiewiczowi, ponieważ pisowskiemu politrukowi od braku kultury nie spodobał się nakręcony już materiał. Nie wróży to niestety nic dobrego. Sztuka musi być wolna i niezależna żeby była dobra. Szykuje się kolejna patriotyczna czytanka z teki partii. A taki wielki bohater zasługuje na wybitny film. No i bardzo słaby dźwięk w zwiastunie. Szkoda...Ps: Polecam teatr tv Ryszarda Bugajskiego z 2006 roku Śmierć rotmistrza Pileckiego.

anialek36

Wosiewicz odpłynął w krainę fantasy, Pilecki na koniu spływający z nieboskłonu….

piciu6

https://www.youtube.com/watch?v=-Aj8byHI2XQ&t=754s RAPORT PILECKIEGO - Recenzja filmu Dr Anna Mandrela przedstawia recenzję filmu ,,Raport Pileckiego" Pani doktor napisała dwie książki o rotmistrzu Pileckim.

m_wiemann

https://teatrtv.vod.tvp.pl/593191/Śmierć-rotmistrza-Pileckiego tu można obejrzeć ten teatr Śmierć rotmistrza Pileckiego.

anialek36

Filmu jeszcze nie widziałem, teatr telewizji o którym piszesz już dwa razy oglądałem. Warto.

ocenił(a) film na 10
m_wiemann

Film wspaniały to prawda. Na naszej sali kinowej było jeszcze mniej widzów (niestety takie mamy czasy Barbie i innych Pokemonów z Marvela) ale tak samo wszyscy z emocji długo przyspawani do foteli i w ciszy opuszczali salę. W mojej opinii obowiązkowa pozycja do pokazywania w szkołach średnich, w klasach z wiekiem uczniów 18+.

cpu

https://www.youtube.com/watch?v=x1GZm_Z4-0w&ab_channel=PiotrekB

Jak mawia mistrz Wajda: Spoko, szkoły przyjdą...;-)

ocenił(a) film na 10
eltoro10000

Oby tak było jak piszesz :)

cpu

Mam nadzieję, że nie. To była ironia... ;-)

m_wiemann

To zgaduję, że nie byłeś na "Zielonej granicy"...

m_wiemann

"momentami aż brutalny" - ten film jest "lajtowy " - poczytaj dlaczego Pilecki napisał że Oświęcim to była igraszka !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones