PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=768001}

Ralph Demolka w internecie

Ralph Breaks the Internet
6,8 34 222
oceny
6,8 10 1 34222
6,4 26
ocen krytyków
Ralph Demolka w internecie
powrót do forum filmu Ralph Demolka w internecie

WULGARNY RALPH

ocenił(a) film na 3

Nie mam pojęcia jakiego przezwiska Ralph używał w stosunku do Vandellopy, ale ja i moja koleżanka cały czas mieliśmy wrażenie, że on woła na nią CI#PKA albo DZI#WKA, serio nie żartuję! Czy wy też to słyszeliście?! Jak on naprawdę na nią wołał?! Dziewka?

użytkownik usunięty
nertolicious

Dzitka.
Ale masz rację słychać Dzi#Wka.
Nawet na F.i.L.i.C.C się o to kłócili

ocenił(a) film na 6

Z ciekawosci - co to F.i.L.i.C.C?

użytkownik usunięty
Karlun

F.I.L.I.c.c to strona gdzie oglądało się filmy a zostala zastąpiona jakimś gównem jakim jest f.i.l.m.i.k.i.t.v (oczywiście tyle kropek nie ma)

ocenił(a) film na 6
nertolicious

Też tak słyszałem ale to chyba było słowo "dzidka"

nertolicious

Było "Dzidka" ale jako osobie dorosłej ze skrzywionym odbiorem dzisiejszego świata też mi się kojarzyło z "dziwka". Dzieci nie zauważyły tej zbieżności, jeszcze myślą "normalnie" ;)

ocenił(a) film na 7
nertolicious

Pierwszej młodości nie jestem, normalny też nie jestem a w mojej głowie takiego skojarzenia przez cały seans nie uświadczyłem :D Może warto pomyśleć na zmianą otoczenia na mniej wulgarne?:D

ocenił(a) film na 8
nertolicious

Autentycznie, ani razu nie usłyszałem nic innego, tylko Dzi*ka albo ci*ka, tak jak mówisz.

ocenił(a) film na 6
nertolicious

przecież on mówi DZIDKA, co za dzbany z was

imponderable

Trafiłem tu bo cały czas słyszałem Dziwka... I aż musiałem wyszukać czy to jakiś błąd czy o co chodzi xD

ocenił(a) film na 10
nertolicious

Dzidka? ile ty masz lat że takiego słowa nie dosłyszałeś xD

nertolicious

Oglądamy właśnie. Zdecydowanie jest dzi?ka. Wiadomo że miało być dzidka... ale wiadomo jak to jest z polskim dubbingiem. Uważam że to zupełnie nie trafiony przez tłumacza dobór słowa.

ocenił(a) film na 6
nertolicious

Myślałam że tylko ja zwróciłam na to uwagę XDDD

ocenił(a) film na 8
nertolicious

Ja tam słyszałem dzidka od początku, bez dodatkowych skojarzeń. Prawdopodobnie od dzidzia. Nie wiem co jest w oryginale.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones