PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10009000}
5,7 9 228
ocen
5,7 10 1 9228
Przypadkowy przechodzień
powrót do forum filmu Przypadkowy przechodzień

chyba coś mi umknęło, bo nadal nie wiem kim był ten więziony, którego nie zabił

ocenił(a) film na 6
krjd

Weszłam w komentarze, żeby się tego dowiedzieć bo albo czegoś nie wyłapałam, albo zwyczajnie nie wyjaśnili...

krjd

Uwieziony z konca filmu nie jest tym samym, ktorego Toby znalazl na poczatku.
Ex sedzia uzywa swojej pozycji i wyszukuje mlodych imigranatow, ktorzy przypominaja mu Raviego (z historii o ojcu) i msci sie na nich uzywajac ich jako substytutu Raviego.

hoccus_poccus

A ja zrozumiałam, że to był ten chłopczyk z zdjęcia na końcu. Facet z końca to ten sam co z początku. Pozostała trójkę zabił. Tylko tego pierwszego zachował przy życiu.

ocenił(a) film na 6
krjd

Ten uwolniony więzień był po prostu "dowodem rzeczowym". Gdyby tam go nie było, to ex-sędzia wywinąłby się z całej sprawy. A sam uwięziony był po prostu kolejnym jednym z wielu.

ocenił(a) film na 6
krjd

To był chyba kochśś ojca przez którego zabila się matka Hektora. Jak rozmawiał z tym ostatnim homoseksualistą to przerwana została historia co stało się z tym chłopcem, ktory uwiodl ojca. Najprawdopodobniej planował opowiedzieć, że więzi go od tamtej pory i znęca się nad nim codziennie.

evlka

Niemożliwe żeby to był kochaś ojca. Przecież musiałby być on starszy od tego sędziego. Ta historia działa się lata temu. To był po prostu kolejny chłopak więziony przez Blacka, nie było z nim większej historii.

ocenił(a) film na 6
kris7_7

No nie. Mówił, że mlody niepelnoletni chłopaczek zakręcił się koło ojca. A Hector był już wtedy dorosłym mężczyzną. Tak przynajmniej zapamiętałam.

ocenił(a) film na 6
evlka

Przecież ta historia miała miejsce jak ten miał 10 lat, czyli z 50 lat wcześniej

ocenił(a) film na 7
krjd

Myślę, że to był jego syn, którego w ten sposób karał

drjak

On sie przeprowadził do innego domu bo tamten wystawił na sprzedaż. Chłopak z końca filmu został uratowany przez Jaya i to była jakaś otsyoadowa osoba która tam była uwoesniona. Tamci wszystcy zostali zabici i spalenie.udzie jak wy oglądacie?

ocenił(a) film na 4
krjd

To nie był nikt konkretny. Po prostu kolejna ofiara. Nie rozumiem czemu ludzie w komentarzach szukają na siłę jakiegoś powiązania.

Niskobudzetowy

bo koles był ten sam i zastanawia dlaczego jego nie zabił

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones