PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10018060}
4,2 3 303
oceny
4,2 10 1 3303
Porady na zdrady 2
powrót do forum filmu Porady na zdrady 2

choćbym nie chciał się czepiać, to nie potrafię tego przemilczeć. Jedyne, co ratuje twórców, to, że mam unlimited i zwyczajnie w połowie filmu udałem się do domu. To jest skandal,co tam się wyprawia. NIe ma fabuły, logiki,dialogów...nie ma nic interesującego, naturalnego. Zastanawiam się, co za idiota to wymyśla i produkuje. Dlaczego w tych polskich filmach faceci musza byc brzydkimi idiotami a kobiety kretynkami. Śmiem twierdzić, ze u Nas Brat Pitt, Gosling itd-byliby bezrobotni. Na tych aktorów nie da się patrzeć. Naprawdę, to jest żenujące-ale takie filmy powstają,bo tacy idioci jak ja-biora bilet i myślą "a może tym razem będzie inaczej". Powinniśmy założyc klub-nie wspierania takich filmów.
Wiem, że kazdy narzeka na dialogi i że nie słyszy-ale zastanawia mnie jedno. Czemu tak uparcie w polskim kinie i TYLKO w polskim - każde tupnięcie szurniecie papierem słychać na poziomie dialogu i czemu muzyka zagłusza dialog. Przeciez jak Ci faceci - czy,co było jechali samochodem i puścili muzykę, to trzeba było nasłuchiwać, co mówia. Chociaż niesłyszenie tego- chyba było zdrowsze.
BARDZO odradzam "film" i wkurza mnie,że filmowcy mają nas za idiotów.

norbi_fw

Też mam unlimited, ale też szanuje swoj czas. W życiu bym tego wysrywu nie obejrzała

norbi_fw

Już po samym plakacie i obsadzie widać że to paździerz. Od lat takie filmy są robione na jedno kopyto, nie wiem tylko czemu ludzie idą na takie potworki do kina a później żalą się że wychodzą w połowie filmu.

anitka15

to cenna nauka! :-)

norbi_fw

Wiedziałem, że będzie syf i rozumiem to. Mają takie filmy swój target odbiorców i powstają. Nie tylko u nas. Wystarczy troche zabładzić na jakimś netflixie. Takie denne komedie kręco też Włosi, Niemcy czy Hiszpanie. Zresztą nawet niektóre u nas remakujemy. Najbardziej wkurzyło mnie jednak logo Państwowego Instytutu Sztuki Filmowej. Niech sobie takie filmidła powstają, ale cholera nie z naszych podatków. Nie z funduszu mającego wspierać kulture i sztuke

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones