PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382525}

Piła IV

Saw IV
6,0 65 tys. ocen
6,0 10 1 64992
3,8 11 krytyków
Piła IV
powrót do forum filmu Piła IV

Założyłem ten temat poniewaz chcialbym zobaczyc jaka czesc tego znakomitego thrillera( horroru jak kto woli) podobala wam sie najbardziej. U mnie wyglada to tak

1 miejsce: Piła III - swietne pulapki, kazda byla przerazajaca,retrospekcje w ktorych Jigsaw dawal rady Amandzie i jak przygotowal pulapke w starej lazience ale najbardziej podobalo mi sie zakonczenie. nigdy bym nie przepuszczal za Jeff zabije Jigsawa i z tego powodu stracil oczywiscie zonke.

2 miejsce: Piła I, oraz Piła IV - dlaczego cz.I jest swietna chyba nie musze mowic a w cz. IV podobal mi sie zabieg złączenia akcji filmu z czescią III oraz poczatki gierek naszego Johna

3 miejsce: Piła II - to ze jest na koncu nie znaczy ze mi sie nie podobała. Po prostu reszta jest ciut ciut lepsza

PS Mam nadzieje ze Piła V i VI beda trzymaly poziom i nikt z fanow sie nie zawiedzie :) pozdro.............

ManBehindTheMist

Jako że V czesc juz jakis czas temu zagoscila na ekranach Polskich kin zamykam glosowanie na tej stronie. Teraz czas przeniesc ranking na strone Piły V. w koncu mozna oceniac juz 5 filmów :)

Klasyfikacja koncowa:

1. Piła I 406 pkt
2. Piła III 258 pkt
3. Pila IV 255 pkt
4. Piła II 238 pkt


Na forum filmu Piła V otworzylem temat o takim samym tytule jak ten ktory wlasnie zamknalem :) pozdrawiam i zachecam do glosowania :) Maniek2008

Maniek2008

4 miejsce- Piła I

Podium: 3 miejsce- Piła III
2 miejsce- Piła II

Maniek2008

III miejsce- Piła I
II miejsce- Piła II
I miejsce- PIŁA IV