PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811026}
4,4 20 272
oceny
4,4 10 1 20272
1,6 10
ocen krytyków
Pech to nie grzech
powrót do forum filmu Pech to nie grzech

Kolejny film z cyklu "Piękna Warszawa, piękne duże mieszkanie w centrum, same sukcesy", kolorowo, kwiatki, parasole, kawusia z cynamonkiem. Do porzygu.

loganek

Hmm, nigdy nie piłem kawy z cynamonem...trzeba będzie spróbować.

ocenił(a) film na 2
BelzeBoobies

a bo to nie tka dawno temu stało się modne ;)

diabol44

Ech, wymyślają, cholery jedne...;)

ocenił(a) film na 3
BelzeBoobies

Film odbiera apetyt na kawę i cokolwiek, Karolak jako aktor błyszczy w tym składzie drewna. gdzie oni szkoły kończyli i jakie?

ocenił(a) film na 4
basiaz1970

Nawet Karolak tu nie błyszczał. I to jego puste pieprzenie o hard rocku xD.

ocenił(a) film na 3
mardolina99

No wiem, ale chciałam coś pozytywnego znaleźć...

ocenił(a) film na 5
mardolina99

na Nocnym Kochanku "tańczył" pod sceną...

loganek

No i jakim autem będą jeździć tym razem, jakie radio w tle i czy dostawczak z właściwą reklamą przejedzie przypadkowo obok.

ocenił(a) film na 3
tk007

Lokowanie produktu w tym filmie było perfidne, chyba nie dało się jeszcze bardziej przedłużyć sceny ze zbliżeniem na telefon z włączoną aplikacją.

ocenił(a) film na 2
Dagmii

I tak najlepsze jest lokowanie wyrobów mięsno-wędliniarskich - po antyreklamie w wykonaniu Roznerskiego i Karolaka będę omijał produkty tej firmy, bo już zawsze będę je kojarzył z byciem szujowato-psychopatycznym złodziejaszkiem parówek (Roznerski z psychopatycznym wyrazem twarzy wpierdzielający parówki jak świnia) lub genetycznym krętaczo-oszustem do trzech pokoleń wstecz (Karolak wyrywający Dereszowską na przeterminowaną kiełbasę krakowską).

Chociaż nie wiem, czy antyreklama firmy produkującej karmę dla psów w wykonaniu Karolaka nie była jeszcze gorsza. Psiak - mimo dwukrotnego przystawiania do miski - nawet nie powąchał superjedzonka. :-D

ocenił(a) film na 3
dokurobei

Taak, ta reklama karmy kompletnie się nie udała, a przyznam, że byłam ciekawa jak psiak na nią zareaguje, bo kiedyś ją kupiłam, ale moim psom niestety też nie smakowała XD

ocenił(a) film na 3
dokurobei

Kiełbasa chyba była podwawelska

użytkownik usunięty
Dagmii

Ha, dobre, jak zwykle starałem się oglądać uważnie i nawet do mnie nie dotarło że są jakieś zaszyte reklamy :D. Nie ruszają mnie te zagrywki, choć rozumiem czemu to ludzi irytuje.

ocenił(a) film na 5
Dagmii

Pyszne pl...

tk007

dostawczak był z Top Model :)

loganek

Czyli kolejny polski gniot.

loganek

Kolejna Polska produkcja typu Film dla zjebów. Żona mnie namówiła i jestem "zdenerwowany" bo mogłem przepić te pieniądze zamiast wydawać na takie gówno film.

Abruel_filmweb

Świetna, męska recenzja!

loganek

Czyli kolejny rzy g pospolity

ocenił(a) film na 4
kahna_filmweb

Szczerze żałuję że na to poszłam

ocenił(a) film na 3
loganek

potwierdzam - szkoda wydanych

ocenił(a) film na 2
loganek

ja nie wytrwałam do końca ... wtf???
może dorosłam :)

ocenił(a) film na 5
loganek

i non stop kamera na 3,4 "drapacze chmur" plus ludowy pałac....

Reznik

Jaki Nowy York takie drapacze........i komedie romantyczne ;)

ocenił(a) film na 3
miarara

Nie ma się co dużo o tym filmie rozpisywać, po prostu jest nudny.

loganek

Ale czyż to nie wyglądało cudnie kiedy to główna bohaterka popylała w lekkich letnich sukienkach w piękne słoneczne dni, a jeden z bohaterów mieszkał w apartamencie który powinien kosztować ... (może lepiej nie wspominać) w każdym razie film o pięknej Warszawie i żuciu codziennym ich przeciętnych mieszkańców xD

ocenił(a) film na 1
Andrzy

Taki apartament na Złotej 44 to koszt ok 25-30 mln zł. :) Oczywiście jest to lokal na kieszeń pracownika korporacji. Lol.

A co do filmu, czy raczej filmów, bo tego typu gniotów wyprodukowano już wiele. Jestem z Warszawy i po dziurki w nosie mam tych absurdalnych produkcji, które pokazują w taki sposób życie w stolicy i ich mieszkańców. Nie dziwie się, ze w stosunku do Warszawy panuje taka awersja, skoro jest tak obrzydliwie przedstawiana w popkulturze.

Kiki_Kot

Ale ja ci powiem iż wizualnie i kolorystycznie Warszawa wyglada bardzo ładnie w tym filmie (czy w takich filmach xD) Tylko ten obraz jest odrealniony xD to takie amerykańskie podejście do filmów.

loganek

W sumie ciekawe czemu akcja wszystkich polskich pseudo-komedii dzieje się w Warszawie. Jakby inne miasta w Polsce nie istniały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones