PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811026}
4,4 20 283
oceny
4,4 10 1 20283
1,6 10
ocen krytyków
Pech to nie grzech
powrót do forum filmu Pech to nie grzech

czyli jak podrzędna chałtura ma ocenę powyżej 6/10 i sporo dobrych komentarzy ;-) Wiarygodność filmwebu całkowicie upadła.

waclaw_wokulski

W kwestii kupionych opinii wygrywa Na układy nie ma rady oraz strona Piotra Czai, scenarzysty tego dzieła... Tamm do dopiero się dzieje

ocenił(a) film na 5
waclaw_wokulski

Oglądałeś?

ocenił(a) film na 4
waclaw_wokulski

To nie o to chodzi w tym przypadku, przecież ludzie lubią tego typu klimaty. No nie - kochają, kochają obraz kolorowego, fajnie ułożonego życia, świata, relacji, dobrze kończących się przypadków (p.s. nie ma przypadków, jest przeznaczenie)... itp. To się bierze z szarości codziennego życia, rutyny, samotności itp.. Tak uważam i nie sądzę, by tu ktoś kupował opinie, tego typu filmy są ogromnie popularne "on top", poza tym aktorzy - Polacy ich uwielbiają, znają z seriali, tv show's, medialnych ploteczek itd.. Na sympatię tłumu nie ma rady. Pozdrawiam P.S. osobiście przejadły mi się tego typu filmy, tak jak kiedyś nawet przez moment polubiłam, tak teraz normalnie mam ..... (przemilczę) no, mdli mnie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones