PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547977}
5,7 62 533
oceny
5,7 10 1 62533
5,4 11
ocen krytyków
Paranormal Activity 2
powrót do forum filmu Paranormal Activity 2

Pamiętacie scenę, gdy Kristi siedzi sama w domu w kuchni i przegląda jakies czasopismo, a na blacie stoi kubek (ten kubek jest kluczowy-zapamiętajcie go), potem wszystkie drzwiczki od szafek się otwierają, to jest na jakiejś 57 minucie ta scenka... kubek dalej stoi na blacie gdy szafki same sie otwierają, potem Kristi ucieka na góre i krzyczy "zostaw mnie", zaczyna gwizdać czajnik, więc wraca do kuchni by go wyłączyć i zamyka wszystkie szafki a na blacie nie ma kubka... chyba zapomnieli o kubku gdy nagrywali kolejną scenę :)

ocenił(a) film na 7
vinessa

Rzeczywiście :) Gratuluję spostrzegawczości, ja nawet nie zwróciłem na to uwagi :D

ocenił(a) film na 9
marcin_antyk

No co wy dajecie ..
To demon sprawił, że kubek zniknął ..

;)

ocenił(a) film na 7
papierowy

no tego to ja też nie zauważyłam ;) ale ten moment z otwarciem szafek był mocny! ;D

ocenił(a) film na 3
Klauddia

no niech będzie , że ten moment był mocny , ale mocny to za MOCNO powiedziane, Bo filmik nie koniecznie.

ocenił(a) film na 4
papierowy

hahaha demon przyszedł otworzył wszystkie szafki w poszukiwaniu herbaty gdy kristi uciekła woda się zagotowała a on (demon) zrobił sobie upragnioną herbatę i sobie poszedł - zagadka znikającego kubka rozwiązana:P

nina2312

zgadzam się :)
Demonowi zachciało się pić to se zrobił herbatkę :D

vinessa

No brawo za spostrzegawczość. Także tego nie zauważyłem.
à propos looknijcie na gazety które leżą na blacie (ich układ). Jak widać demon tez lubi pisemka kolorowe :)

ocenił(a) film na 8
vinessa

kubek, kubkiem, ale... WTF z tym CZERWONYM RONDLEM ze sceny gdy Martine zostaje sama z dzieckiem, jest w kuchni, na zewnątrz zapala się swiatło, potem huk, płacz dziecka, potem już z dzieckiem po kuchni/salonie z tym palącym się dziwactwem (25minuta filmu), a gdy jest w kuchni na wieszkau na patelnie wisi.... CZERWONY RONDEL(czy jak tam się to zwie). Tylko w tej jednej scenie - nigdy wcześniej ani później się tam już nie pojawia. Duch KUCHARZ? /ogólnie to z tymi patelniami dużo różnego przestawiania występuje/

Werzemuth

w pierwszej części Paranomal activity siostra Katie miała długie włosy, zaś przez całą drugą część krótkie... nie lubię takich przeoczeń reżysera...

ocenił(a) film na 7
Tequila666

yyyy... ale w PA1 siostra Katie chyba nie pojawia się na ekranie... Pojawia się? kiedy?

Werzemuth

Rondelek rondelkiem... zwróćcie uwagę na całą kuchnię. W 20 minucie filmu na kuchennej wyspie (blacie) możemy zobaczyć deskę do krojenia i ogólnie kilka takich pierdół, jakby właśnie była w trakcie szykowania kolacji, czy czegoś takiego. W następnej scenie idzie po dziecko, a kiedy wraca i lata po domu z tym kadzidełkiem na blacie stoi jedynie misa z owocami i jakiś pojemnik, pojawia się znikąd czerwony rondelek na wieszaku, a na stoliku stoją inne kwiaty, a jak Reyowie wracają do domu i Daniel idzie za tą gosposią do kuchni rondelek znika i wszystko wygląda tak jak przed tym jak poszła po dziecko, choć przewija się kilka jeszcze drobniejszych szczegółów, które po chwili skupienia same wpadają w oko. Jestem w stanie zrozumieć wszystko, naprawdę! Drobne pomyłki i niedociągnięcia mogą zdarzyć się najlepszym, ale w tym filmie pojawiają się one niemalże w każdej scenie...;x

ocenił(a) film na 9
Future666

kto sie skupia na takim szczególe, nie da sie tego zauważyć przy 1 oglądaniu, ja już tego filmu nigdy nie obejrze, to najlepszy horror jaki kiedykolwiek oglądałem, w klimacie którym już opisywałem czyli wieczor około północy, ciemno w pokoju, cisza i tylko słuchawki na oczach i oglądamy film ciurkiem. Byłem cały mokry ze strachu i dreszcze miałem na całym ciele co jakaś chwila straszna.

ocenił(a) film na 8
forii

ja się skupiam na szczegółach więc dało się zauważyć za pierwszym razem!

ocenił(a) film na 6
vinessa

Ech, muszę nadrobic zaległości i zabrac się za Paranomale ;D

ocenił(a) film na 3
vinessa

To ten kubek znika od razu po tym jak zmienia się widok z kamery. Babka ucieka i już go tam nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones