PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728758}

Mój przyjaciel smok

Pete's Dragon
6,6 11 669
ocen
6,6 10 1 11669
6,0 9
ocen krytyków
Mój przyjaciel smok
powrót do forum filmu Mój przyjaciel smok

Koncepcja bardzo ciekawa i początek obiecujący, jednak im dalej, tym gorzej. Sposób, w jaki zbudowano relację Pete'a ze smokiem spowodował, że zakończenie było strasznie niespodziewane w najgorszym tego słowa znaczeniu. Właściwie co do filmu nie miałam żadnych oczekiwań, ale jak to często bywa: duży potencjał, aczkolwiek niewykorzystany.

nikolazd

pomóż mi ! czy smok w tym filmie ginie ? umiera ? moze to głupie ale nie lubie smutnych zakonczen po obejrzeniu filmu mój przyjaciel Hachiko

ocenił(a) film na 4
parszywykutafon

[UWAGA SPOJLERY choć na razie nieduże]
Nie, przeżywa, to uznałabym raczej za ciekawe i wcale niezłe niespodziewane zakończenie.
[KONIEC SPOJLERÓW]

nikolazd

dzieki , w takim razie obejrze , gdyz nie lubie gdy bohaterowie giną . Pozdrawiam !

parszywykutafon

Ginie, czy nie ginie. Bez różnicy. Przecież to filmowe połączenie dwóch bajek: jak wytresować smoka i iron giant. Nic nowego już raczej nie wymyślą.

mates_z

spoko , ale ja wole jednak gdy nie giną

parszywykutafon

Skoro to film dla dzieci, to raczej nie zabiją głównego bohatera :)

ocenił(a) film na 5
nikolazd

Też się zawiodłam. Jest bardzo mało filmów, na które chciałabym iść do kina. Jak zobaczyłam teaser i plakat tego, to pomyślałam: ,,O, chcę iść na to do kina!''. Obejrzałam ten film dopiero teraz i nie żałuję, że go w kinie nie widziałam. Średni, przewidziałam już w połowie to zakończenie, a ten smok - dobra, ja wiem, że to bajka dla dzieci, ale ten stwór wyglądał jak zmieszanie wielkiego grubego psa ze smokiem

nikolazd

Też się jednak zwiodłem owszem film do obejrzenia, jednak miałem wrażenie że oglądam nową wersje ''Księgi Dżungli'' :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones