PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728758}

Mój przyjaciel smok

Pete's Dragon
6,6 11 669
ocen
6,6 10 1 11669
6,0 9
ocen krytyków
Mój przyjaciel smok
powrót do forum filmu Mój przyjaciel smok

A wiec tak film trzeba podkreślić jest Familijny i przeznaczony glownie dla dzieci a wiec oceniam na dobry. Podobny do wielu filmów familijnych. Ładne efekty, ciekawa choć banalna historia, smok nie smokowaty ale dziecięco przyjazny. Wiec z dziećmi warto iść, a jak się uda wysłać dzieci z kimś to jeszcze lepiej 

tomekvectra

Dlamnie to idealnie, mamy 3 darmowe bilety z loteri cinema city, to wykorzystam na to :)

ocenił(a) film na 6
tomekvectra

Smok jest jak najbardziej smokowaty, ale w chińskim stylu, jak Falkor ;)

ocenił(a) film na 6
Tigercub

Mi on bardziej przypominał przerośniętego psa, głównie z zachowania.

Wilczyca_z_Gubbio

Falkor też przypominał psa;) Nawet bardziej niż Elliot :)
Choć w przypadku Przyjaciela Smoka, zabieg wyglądał na zamierzony i wyszedł świetnie... Choć moja 6 letnia córa -ofiara zarażenia przez tatę klimatami Fantasy, na dzień dobry stwierdziła, ze ma zle zrobiony pysk. Bo psi właśnie. Że łusek nie ma - wybaczyła, ale z psim pyskiem nie mogla się pogodzić.

ocenił(a) film na 6
Lord_Destroyer

Falkor przypominał psa, ale nie zachowywał się jak pies. Zresztą jego kreacja filmowa dosyć mocno odstawała od tej książkowej.

Mnie wygląd bohatera nie razi, bardziej właśnie jego zachowanie.

ocenił(a) film na 7
tomekvectra

Również się zgadzam. Mimo iż widać, ze to film dla dzieci to wywołał u mnie bardzo pozytywne emocje. Po więcej zapraszam tu:
http://maritra.pl/2017/01/moj-przyjaciel-smok-2016.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones