PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712208}

LEGO® NINJAGO: FILM

The LEGO NINJAGO Movie
6,1 6 512
ocen
6,1 10 1 6512
LEGO® NINJAGO: FILM
powrót do forum filmu LEGO® NINJAGO: FILM

Macie pomysł na film ? Jeśli tak to napiszcie jaki, a ja go ocenię i dodajcie wątki poboczne, śmiało a to na pewno, nie bójcie się.

emiliario3

Wpadłam na pomysł ,że Lloyd dowie się ,że ma brata bliźniaka.Gdyż on będzie zły to będzie Lloyd z nim walczyć.Kai spotka się ze Skylor,która będzie ich w spierać przeciwko Lukasowi (bratu Lloyda) i widmowej załodze.Będzie też przepowiednia.

Z załogą piratów, pożeglujesz w mrok nieskończony.
Pojawią się tam zmarły ,zdrajca ,zagubiony.
Z ręki króla piratów padniesz lub powstaniesz.
Oto wybrańca ostatnie zadanie,
Ostatni dech człowieka,
jest zagłady porą.
Losy gorsze od śmierci przyjaciół,
ci odbiorą.

Ewentualnie Lloyd się zakocha.
Cole być może stanie się człowiekiem,
Jay będzie szpiegiem na załodze ,,Zamęt".(czyli tych piratów)
Gdy staną do walki oba bracia ,Lloyd niema serca zabijać Lukasa.
Gdy załoga ,,zamętu" się buntuje,Lukas i Lloyd staną ramie w ramię
przeciwko widmowym piratom.Gdy Ninja prawie wygrali i Lloyd myślał,że odzyskał brata,
ostatni widmowy pirat wbił nóż (zatruty) w okolicy serca,Lukasa.
Gdy znaleźli odpowiedni lek,było za późno,trucizna wdarła się do serca,i Lukas zmarł ze słowami ,,Wybacz".

Muzyka będzie remiks coś w stylu ,,piratów z Karaibów''.

daria098_1

em...Nie napisałam ,że ten ostatni widmowy pirat to był ich król.
Nie wiem tylko, czy ta przepowiednia jest do Lukasa czy Lloyda.

ocenił(a) film na 10
daria098_1

fajna fabuła tylko tak dalej

emiliario3

dzięki

daria098_1

hmm niezle :D

daria098_1

Twórcy ogłosili że zrobią film na 2017 rok a ogłosili to w 2013 roku czyli dokładnie między 2 a 3 sezonem. Ja myślę że film pokaże właśnie to co działo się zanim overlord powrócił, że dowiemy się co stało się z ostrzami żywiołów ninja (pamiętacie jak Jay w pierwszym odcinku 3 serii mówił że tęskni za swoją bronią żywiołu) , i co stało się z ojcem Zane'a (Cyrus Borg współczuł Zane'owi że stracił ojca). Ale na bardziej szczegółową fabułę nie mam pomysłu.

izauczen4

Tylko problem w tym że film nie będzie związany z serialem. :/

daria098_1

Bardzo pomysłowe ale chyba trochę zbyt brutalne jak na taki film.

emiliario3

Ja nie mam zadnego pomyslu d: ale strasznie ciekawi o czym moze byc ! moze jakis z wezy ukonsi jednego z glownych bochaterow , moze Jay ? i jeden stanie sie zly , lecz potem sie odmieni np. dzieki milosci xd

Anonim_xD_xD

wiem że to nie miejsce na takie info. ale zaczęłam pisać książkę (właściwie drugą) o przygodach ninja i młodych Półbogów.

ocenił(a) film na 10
daria098_1

gdzie napisałaś pierwszą książkę ?

emiliario3

Mam pomysl żeby film był o strażniku wymiarów. Strażnik był kiedyś uczniem WU, lecz później go zdradził i przeszedl na złą strone. Misztrz Wu stoczył z nim walke, a potem strącił go do wymiaru Alfa. Dowiemy się że przez pomyłke Ronin go uwolni, a NINJA będa musieli stawic mu czoło...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones