film

Garbi jedzie do Rio

Herbie Goes Bananas
1980

1h 40m
6,1 170  ocen
6,1 10 1 170
Jim Douglas po wielu latach postanawia przekazać Herbiego swojemu bratankowi Pete'owi. Gdy samochód trafia do jego rąk, zaczynają się prawdziwe kłopoty. Zobacz pełny opis
Familijny
Przygodowy
Komedia
Garbi jedzie do Rio

reżyseria Vincent McEveety

scenariusz Don Tait

produkcja USA

premiera

Znana na całym świecie Garbie wybiera się w podróż samochodem w tej przezabawnej, pełnej akcji komedii rozgrywającej się w egzotycznej scenerii Ameryki Środkowej. Zabawa zaczyna się, gdy Garbie wyrusza na wyścig samochodowy Grande Premio w Rio de Janeiro ze swoimi dwoma nowymi właścicielami. Po drodze gubią drogę, trafiają na kieszonkowca i spotykają wściekłego byka.

premiera 25 czerwca 1980 (Światowa)

boxoffice $18 000 000 w USA

studio Walt Disney Productions (przedstawia)

tytuł oryg. Herbie Goes Bananas

inne tytuły więcej

Film powstawał w Guadalajarze, Tijuanie, Puerto Vallarta (Meksyk), Panamie (Panama), Venturze i Burbank (Kalifornia, USA).
Do filmu wykorzystano ponad 26 modeli Volkswagena.
Okres zdjęciowy trwał od 9 października 1979 do stycznia 1980 roku.
TOP filmy z roku...
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • Zobacz wszystkie lata
Filmy dostępne na...
  • NETFLIX
  • MAX
  • DISNEY
  • AMAZON
  • CANAL_PLUS_MANUAL
  • SKYSHOWTIME
  • Zobacz wszystkie VOD
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

"Kochany chrabąszcz oszalał"
http://pl.staratelewizja.wikia.com/wiki/05_Kwietnia_1998

na węzłowej łączce z gdzieś pomiędzy jerrym lewisem a ernestem, tudzież paulim shorem.. z przechyłem w prawą stronę.. i na pordzewiałej łączce.. czytaj: disnejowskiej.