PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700241}

Gru, Dru i Minionki

Despicable Me 3
6,5 51 782
oceny
6,5 10 1 51782
5,2 5
ocen krytyków
Gru, Dru i Minionki
powrót do forum filmu Gru, Dru i Minionki

Despicable Me = Jak ukraść Księżyc
Despicable Me 2 = Minionki rozrabiają
The Minions = Minionki
Despicable Me 3 = ???

Krzys_Pe

Powrót Gru?

Krzys_Pe

Powrót Gru i Minionków,Ja Złoczyńca 3,Ja Gru 3,Minionki-po raz czwarty,Minionki same w domu,Minionki rozrabiają-po raz czwarty/trzeci,Gru złoczyńca,Jak ukrasć wszystko...

LordVader345

Minionki same w Nowym Jorku :D

w0ody93

Albo w domu

ocenił(a) film na 6
Krzys_Pe

Pewnie będzie zależec od fabuły. Ale 'Minionki rozrabiają' to hit. Ten tytuł kompletnie nie ma nic wspólnego z filmem XD

ocenił(a) film na 9
RobertSolski

Tytuł nawiązuje do filmu "Gremliny rozrabiają", gdzie słodkie istotki zamieniają się w przerażające potwory. Fabuła brzmi znajomo? ;)

ocenił(a) film na 8
Krzys_Pe

Despicable Me 3 = Jak ukraść Minionki.

Tak będzie.

Krzys_Pe

Trzeba namieszać więc stawiam na "Minionki rozrabiają 2"

Krzys_Pe

polaczki kurrrvy :(

Kasqit

słaby tytuł, nie przyjmie się

Krzys_Pe

Najlepiej niech oryginał zostawią

Krzys_Pe

Szklane Minionki?

użytkownik usunięty
Krzys_Pe

Było już 'Jak ukraść księżyc', było 'Minionki rozrabiają', ciekaw jestem jak cholerną kreatywnością popiszą się rodzimi tłumacze tym razem.. obstawiam na "Minionkową pułapkę" albo "Wirującego Minionka" xD

użytkownik usunięty

Akurat z jednej strony "Jak ukraśc księzyc" było dobrym tłumaczeniem, bo nawiązywało do akcji filmu, mimo ze naprawde tytul znaczy zuoelnie co innego, a z drugiej złe, bo druga czesc nazywala sie "Despicable me 2" a nie mogli dać "Jak ukraśc ksiezyc 2" bo to by miało luj wspolnego z fabula wiec wymyslili takie o to gówno. Moze nie brzmi to bardzo zle, ale mogli dac np. Nikczemny ja!

Krzys_Pe

Nienawidze tego tlumacza, nie dosc ze niepoprawnie przetlumaczyl to jeszcze wymyslil cos co kojazy sie z jackiem i plackiem, tak pieknej bajce dodawac takie straszne skojarzenia :P

użytkownik usunięty
Krzys_Pe

"Minionki 3"

Krzys_Pe

Najlepsze że nawet tłumacz Google tak twierdzi:)

użytkownik usunięty
Krzys_Pe

"Gru,Dru i minionki"

Tak, to jest oficjalny tytuł :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones