Podczas, gdy większość osób z klasy maturalnej myśli głównie o swojej przyszłości w college'u, skateboardzista Eric Rivers oraz jego najlepsi przyjaciele - pracoholik Dustin i dziwak Matt pragną odbyć ostatnią wspólną wycieczkę wakacyjną, aby spełnić marzenia i zostać zauważonym oraz docenionym przez profesjonalny światek miłośników... czytaj dalej
słaby jako komedia, sredniawy jako film drogi - jesli nie jezdzisz na desce to po prostu sobie daruj ogladanie
Wczoraj film leciał na TVN7. Oglądając go o mało nie zasnęłam . Jedyne co mi się podobało to to , że jego tematyka była deskorolka i muzyka była momentami dosyć fajna. A tak poza tym to straszne nudy . Nie dało się tego oglądać . Gra aktorska trochę słaba . 5/10
Ocena na filmwebie tego filmu to jakaś kpina. Film ani nie śmieszy, ani nie porywa akcją, a jest przewidywalny do bólu. Kretyńska komedyjka o skateboard'owcach. Trzymać się z daleka!
potwornie nudny i nieciekawy,film ma klimat American Pie i Eurotrip ale zdecydowanie się do nich nie umywa.film po prostu jest głupi i mało śmieszny raczej to wymuszony humor.fabuła dotykająca dna.nie wiadomo o co tak naprawdę rezyserowi chodzi.jedyny plus to pokazy jazdy na deskach.