PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807678}

Granica

Gräns
6,4 6 897
ocen
6,4 10 1 6897
6,8 25
ocen krytyków
Granica
powrót do forum filmu Granica

Gniot taki , że rzygać się chce. Jedyne co tej kobicie wyszło to zdjęcia na kolanach "wujka" krwawego Bieruta. Jedyny plus tego filmu to to , że tym razem zamiast rąbnąć nas na film szkalujący Polskę wzięła kasę od Niemców. A komunistom szalejącym na tym forum zepsuję humor - Sound of freedom będzie jednak wyświetlany w Polsce możecie powiadomić oficerów prowadzących. Serdecznie pozdrawiam Polaków.

ocenił(a) film na 8
semenus

Kompletnie nie rozumiem co ten film ma do szkalowania Polski i do historycznego Bieruta? To intrygujący film multigatunkowy - i fascynująca baśń i przypowieść o odmienności i thriller. A ogląda się świetnie. A Sound of freedom to film o handlarzach seksualnych i dlaczego nie miałoby być go w Polsce. Dziwny i niezrozumiały komentarz.

Agatonik

In masz całkowitą rację. Oczywiście moja wina bo pomyliłem filmy napisałem opinie do filmu Holandówny. Nie wiem jak to skasować . Przepraszam najserdeczniej wszystkich na tym forum

ocenił(a) film na 8
semenus

Czasami zdarzają się pomyłki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones