PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817047}

Dora i Miasto Złota

Dora and the Lost City of Gold
5,9 5 247
ocen
5,9 10 1 5247
Dora i Miasto Złota
powrót do forum filmu Dora i Miasto Złota

Byłam na nim w kinie, bo dzieci bardzo chciały. I powiem szczerze nie było źle, był momentami nawet zabawny, gra aktorska- drewno wiadomo ale historia o dziwo mnie wciągnęła i nawet nie wiem kiedy mi czas zleciał. Dzieciom bardzo się podobało zwłaszcza młodszej, ma 4 lata

ocenił(a) film na 7
olika_3

A mnie urzekła właśnie główna bohaterka. Trochę niedopasowana dziewczynka, która mimo przeszkód patrzy na świat tak optymistycznie, ma swoje dziwne zachowania, ale jest sobą mimo wszystko. Postacie drugoplanowe też były ok i spełniły swoje funkcję. Do tego kilka świetnych pomysłów na przeniesienie prostej animacji na język fabularny, przy których szczerze się uśmiałem [spoiler] - choćby Dora powtarzająca słówka do zapamiętania i reakcja rodziców na to.
Syn kręcił nosem, bo oczywiście to bajka dla małych dzieci, ale już na seansie śledził historię z zaciekawieniem. Fajnie, że twórcy jej nie przekombinowali. Dzięki temu smyki mogą spokojnie za nią nadążać.

ocenił(a) film na 7
olika_3

Całkiem spoko film, spodziawałam się półtorej godziny nudy, na początku faktycznie zgodnie z oczekiwaniami, ale im dalej tym lepiej. W połowie to już śmiałam się głośno. Musicie iśc z dzieckiem do kina w niedzielę to polecam

ocenił(a) film na 7
olika_3

Moja córka zachwycona z kina wyszła, czeka na dvd

olika_3

Pomimo kilku wpadek to całkiem przyzwoity film przygodowy. Jak dla młodszych widzów oczywiście ...

olika_3

Mi też się spodobał, wiadomo że oczekiwań wielkich nie miałam, ale każde nawiązanie do bajki było zabawne i lekkie. Więc dziecko zadowolone, a rodzic się nie męczył. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones