PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695338}

Bogowie Egiptu

Gods of Egypt
5,6 47 433
oceny
5,6 10 1 47433
3,3 6
ocen krytyków
Bogowie Egiptu
powrót do forum filmu Bogowie Egiptu

Byłam dzisiaj w kinie z tatą. Szłam z obawą, że się zawiodę, bo głupio po części wierzyłam opiniom użytkowników ( mój błąd, człowiek całe życie się uczy ;P) i co?
Moje obawy okazały się w pełni niepotrzebne, bo i fabuła jak i efekty specjalne były naprawdę dobre. Bohaterowie i ich relacje(!) też zostały przedstawione w ciekawy sposób. Pokrewieństwa bogów też nie wzbudziły moich uwag. Nie zasługuje na tytuł arcydzieła ale na dno roku również. Wystarczy tylko chcieć spojrzeć na to pozytywnym okiem ;).
A co do was moi drodzy internauci?
Przede wszystkim, nie oceniajcie po trailerze czy plakatach, albo inaczej ( sama tak robię przy romansidłach xc) nie oceniajcie jeżeli nie widzieliście, a jeżeli nie chcecie wydawać kasy na bilet (rozumiem, nie dla każdego 18-20 zł chodzi drogą) to poczekać na moment aż pojawi się w necie.
I proszę tego nie odebrać jako pojazd po was, czy coś tam innego tylko o grzeczną prośbę, abyście nie zniechęcali innych do filmów, a do ludzi takich jak ja ( łatwowiernych publicznej opinii) nie czytajcie opinie ( ewentualnie parę), bo tylko popsujecie sobie obraz filmu.
Kończąc, film mi się naprawdę podobał i wbrew opinii ludzi nie był gniotem. :)
Mam nadzieje, że nikt nie odbierze tego jako "hejtu", bo wcale o tym nie myślałam.
Pozdrawiam! :)

Furia13

Nigdy nie kieruj się opiniami z tej czy innych stron, po prostu wyczuj swój gust i kieruj się propozycjami filmów "podobnych", a to czy ma 5/10, 8/10 nie ma znaczenia. Ile to filmów koło 5 bardzo mi się podobało. Ilu to osobom się nie podobają filmy z top 100 to nie masz pojęcia, myślmy za siebie i tak będzie najlepiej, pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 8
RIXIKON

Wszystko jest rzeczą gustu, ale ludzie nie zawsze potrafią to zrozumieć. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. :)

ocenił(a) film na 8
Furia13

Ja jestem tylko zły na siebie ze nie wybrałem się na ten film do kina(nie było taniej środy z napisami w moim kinie tylko dubbing).byłem zachwycony filmem,mitologia egipska po raz pierwszy przemówiła do mnie głosem i obrazem dokładnie tak jak ją sobie w głowie wyobrażałem.

Co do mas mieszających ten film z błotem... cieszę się bardzo ze nie jestem jednym z nich

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones