PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762091}

Barbie: Gwiezdna przygoda

Barbie: Star Light Adventure
6,0 1 829
ocen
6,0 10 1 1829
Barbie: Gwiezdna przygoda
powrót do forum filmu Barbie: Gwiezdna przygoda

Zawszę uwielbiałam barbie i jak byłam mała i nawet teraz uwielbiam. Ale to jak ona teraz wygląda to jest masakra. Jej włosy wyglądają jak jakieś super sztuczne. W ogóle to jakby się cofneła się w czasie. Jednym słowem ŻENADA. :(
\

Mufina700

Dołączam się: jednym słowem masakra. Jak dla mnie filmy z udziałem Barbie kończą się na roku 2008. Potem nastąpiły już tylko ckliwe pioseneczki i ten sam schemat albo przyjaciółek albo Barbie w opresji.

Ps- czy Barbie w "Gwiezdnej przygodzie" wydaje się tylko mi być wzorowana na Elsie?

agata2000

Dokładnie chodź jak dla mnie to kończą się na roku 2013. Je się jeszcze w tedy da znieść bardzo przypadły mi do gustu Barbie: "Akademia księżniczek". Ślicznie to wszystko tam wyglądało i cała fabuła też była spoko. A potem to się trochę zepsuło. Aż do teraz teraz to jest katastrofa np. Barbie Super księżniczki się pytam WY TAK NA SERIO? Hah śmieszne...

ocenił(a) film na 6
Mufina700

Uważam że grafika postaci w tym tytule akurat nie jest najgorsza, kiedy zobaczyłam zwiastuny "Barbie Super Księżniczki" to sie poprostu załamałam.

carolinekarol

Też :/ Oni się cofają czy jak ?

Mufina700

Najbardziej się boję że to co kiedyś było już nie wróci. :(

ocenił(a) film na 6
Mufina700

Jak dla mnie to nie grafika, a fabuła sie pogarsza. Techniki i jakosc poszla do przodu. Lecz wiadomo przecie, ze Barbie to przede wszystkim lalka, wiec musi ja znacznie przypominac. Ale te pomysly na filmy ;/ od dluzszego czasu ciezko o jakis przyzwoity. Chyba ostatnim "najgorszym" jest przygoda z pieskami czy superksezniczki. Choc kilka (jak gwiazda pop) to zwyczajnie inna sceneria dla "ksiezniczka i zebraczka".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones